iparts></a>
<a href= francuskie

Kadjar 16 - zmiana radia

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
fajneauto
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 5 listopada 2016, 07:41
Renault: Kadjar
Silnik: 1,2 TCe

Kadjar 16 - zmiana radia

Post autor: fajneauto »

Dostałem propozycję zmiany podstawowego radia na kombajn dedykowany z androidem. 3000 pln na gotowo.Ktos już coś takiego wykonał a jeśli tak to z jakim skutkiem? Nie brałem fabrycznej navi po przeczytaniu dziesiątek postów o problemach z aktualizacją i działaniem, zakładając że jakiś Janosik itp w komórce wystarczą...
Nosi mnie jednak :-).

Piotrek_202
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:15
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2

Re: Kadjar 16 - zmiana radia

Post autor: Piotrek_202 »

Witam,
Mam podobne pytanie. Posiadam Kadjara w wersji Zen, z podstawowym radiem. Na allegro jest sporo aukcji z używanym zestawem Radio R-link + ramka. Cały zestaw. Mam pytanie czy mogę wymienić to radio co mam na R-link i czy będzie wszystko działać ?

Awatar użytkownika
Dan1el
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 22:01
Renault: Koleos 2019 Initiale
Silnik: 2.0dci 190KM 4x4 CVT
Lokalizacja: Gogolin
Kontakt:

Re: Kadjar 16 - zmiana radia

Post autor: Dan1el »


jacdan
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 22 lutego 2019, 08:45
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2TCE

Re: Kadjar 16 - zmiana radia

Post autor: jacdan »

Witam,
Czy ktoś już ma doświadczenia ze stacją multimedialną z Androidem, bo temat umarł a ja też chciałbym zmienić na nowe :)
I co z gwarancją, bo Renault to strasznie kręci - raz że zmiana radia nie ma wpływu na gwarancję a innym razem że na własną odpowiedzialność to robię, bo oni nie wiedzą jak zmiana radia wpływa na zakres gwarancji.... Więc jeżeli ktoś z kolegów/koleżanek ma już doświadczenia w tym temacie to proszę o info :)

Pozdrawiam

RenoPrzem79
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 9 kwietnia 2021, 09:36
Renault: Renault Kadjar
Silnik: 1.6 dCi 130 KM

Re: Kadjar 16 - zmiana radia

Post autor: RenoPrzem79 »

Witam. Od dobrego miesiąca jestem posiadaczem Kadjara w wersji ZEN i podstawowym radiem na pokładzie.
Podbijam temat.
Czy ktoś z użytkowników forum jest już po wymienie radia na stację multimedialną z Androidem.
Jak to się sprawuje?
Czy jeśli wyrób jest niby dedykowany do Kadjara to wszystkie funkcje działają jak dotychczas, między innymi sterowanie radiem w kierownicy, zestaw głośno mówiący itd?
Poleca ktoś coś konkretnego z aliexpress?

ODPOWIEDZ