iparts></a>
<a href= francuskie

[KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Exafi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 21:30
Renault: Koleos
Silnik: 2,0 dCi

[KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Post autor: Exafi »

Witam, mam w swoim koleosie radio wraz ze zmieniarką na 6 płyt oraz nagłosnienie BOSE bez nawigacji. Chciałbym zakupić emulator zmieniarki , na stronach pisza, ze do Koleosa jest niekompatybilne i jest podana nazwa z jakim radiem. Ja niestety nie wiem jakie ja posiadam. Przesyłam link do takiego radia jakie posiadam, może ktoś rozjaśni mi co to jest za model. Może ktoś posiada taki emulator w swoim Koleosie lub innym aucie, oraz pytanie jak to sie sprawuje , czy jest to warte uwagi oraz czy jakość będzie dość dobra czy też to wszystko przereklamowane .. Interesuje się tym,bo zaczyna mnie irytować ciągłe nagrywanie nowych piosenek .
http://allegro.pl/renault-koleos-radio- ... ml#thumb/1

Pozdrawiam

Exafi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 21:30
Renault: Koleos
Silnik: 2,0 dCi

Re: [KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Post autor: Exafi »

Jedna firma właśnie napisała mi,że nie posiadają takiej wtyczki do mojego radia... Tak sobie myślę, jakie te Koleosy to nietypowe auta.. Ani stacji 2 din ani nic.. ; d

Awatar użytkownika
yetiq
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 163
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2016, 11:44
Renault: Scenic III ph II
Silnik: 2.0 dCi 150 KM
Lokalizacja: Jasło

Re: [KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Post autor: yetiq »

Ja zakupiłem transmiter fm z wyjściem na mały jack i podłączam go pod aux kabelkiem jack - jack. Jakość dźwięku nie powala, ale jest lepsza niż odbiór przez antenę i nie ma żadnych zakłóceń. Ilość muzy ogranicza tylko pojemność karty pamięci i pendrive'a.

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Post autor: ZygaM »

A nie masz wejścia Jack na dole konsoli? Podłączasz kabelkiem z "na przykład" telefonem i jazda.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

Exafi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 21:30
Renault: Koleos
Silnik: 2,0 dCi

Re: [KOLEOS 2,0dci] Radio i zakup emulatora

Post autor: Exafi »

Mam , mam. Ale chciałbym coś na stałe :) z regulacja w kierownicy czy tam w radiu czyli przewijanie itd.:) już myślałem o mp3, ale przewijanie wtedy z urządzenia..

ODPOWIEDZ