iparts></a>
<a href= francuskie

Wzmacniacz do megane coupe PHI??

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
gogolix

Wzmacniacz do megane coupe PHI??

Post autor: gogolix »

Mam pytanie odnośnie takiego wzmacniacza Blaupunkt GTA 4 Special MK II. Miał może ktoś doczynienia z nim?? Chciałby go podłączyć w następującej konfiguracji: przód bedzie zasilał przedni system groundzero, natomiast dwa pozostałe kanały zostaną zmostkowane na suba. Co do głośnika nisko-tonowego to wybór jeszcze na żaden model nie padł. Czytałem różne opinie już na temat tego wzmacniacza. Niektórzy twierdza, że maja podłączony pod niego głośnik lanzara MAX 12 i daje rade, nie grzeje sie itp.

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

jaki masz budzet na wzmacniacz i co chcesz osiagnac ??
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

gogolix

Post autor: gogolix »

Co do sumy to narazie na nią nie myślałem ponieważ wzmacniacz o który się pytam mogę kupić w dobrej cenie (przynajmniej tak mi się wydaje), bo za jedyne 160zl. Co chciałbym osiągnać?? Po pierwsze chciałbym żeby z przednich głośników wydobywał się czysty dzwięk, a i żeby bas z suba nie był powolny i pierdzący przy każdorazowym użyciu potencjometru:) Jesli to coś pomoże dodam ze mam radio ALPINE CDE-9882Ri, głośniki przednie to GROUND ZERO GZTC16Mk2, natomist tyl GROUND ZERO GZTF130MK2 zamontowane w fabrycznych miejscach i nawet dobrze sobie radzą:)

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

no to jesli chodzi o blaupunkta to nie uzyskasz jakiejs rewelacji w czystosci. Jesli chodzi o suba to bas moze byc bardzo plytki ;/ niestety.. (przynajmniej starsze modele).

Z drugiej strony napewno danie wiecej mocy glosnikom ( z tego co czytam to to jakies kolosy sa, albo sie ladnie producent przechwala) poprawi kontrol sygnalu, co moze sie przelozyc na jakosc*.

* Jakosc to pojecie wzgledne.
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

ODPOWIEDZ