iparts></a>
<a href= francuskie

Aktualizacja systemu Media Nav - problem

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
bird4
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2017, 15:26
Renault: Kadjar
Silnik: 1.3 TCe FAP
Lokalizacja: Wałbrzych

Aktualizacja systemu Media Nav - problem

Post autor: bird4 »

Mam Renault Captur 1.5 dci z 2013 r. Jest tam oczywiście system multimedialny Media Nav. Przeczytałem gdzieś, że za pomocą programu Renault Media Nav Toolbox można zaktualizować oprogramowanie systemowe w urządzeniu multimedialnym. Miałem wersję systemu 4.0.3. Wg instrukcji zaktualizowałem do nowszej wersji 4.0.6. I tutaj zaczęły się problemy z korzystaniem z telefonu (Huawei P9 Lite). W starym systemie telefon bez problemu łączył się z Media Nav i co ważniejsze ściągał z telefonu książkę telefoniczną oraz spis ostatnich połączeń. Niestety teraz łączy się co prawda z urządzeniem, ale nie chce pobrać kontaktów z książki telefonicznej oraz spisu ostatnich połączeń. Mogę jedynie wybierać numer wystukująć na klawiaturze numerycznej, co jest bez sensu, bo nie znam na pamięć wszystkich numerów. Może ktoś wie, jak poradzić sobie z takim problemem?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Aktualizacja systemu Media Nav - problem

Post autor: VoN »

Renault ma problem z obsluga niektorych łatek na androida. Huawei ma swoją nakładkę i niektore wersje oprogramowania szwankują. Renault jakoś specjalnie sie tym nie przejmuje, jedynie przepraszają za problemy... Trzeba przywyknac moze zmieni sie to podczas nastepnej aktualizacji.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

ODPOWIEDZ