iparts></a>
<a href= francuskie

[ZOE 2013]

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
iwi
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 9 czerwca 2017, 20:46
Renault: ZOE

[ZOE 2013]

Post autor: iwi »

Witajcie.
Posiadam 2 samochody Renault ZOE z 2013r. Oba mają nawigację TomTom Rlink i wyświetlacz 7".
Czy ktoś się orientuje czy można Can Clipem samemu włączyć w radiu połączenie z RLink Store.

Ogólnie mam taki problem, że w Informacji o połączeniu GSM przy IMEI nie mam nic wyświetlane. W drugim samochodzie ZOE które posiadam wyświetlany jest nr IMEI nr sieci itp i status jest POŁĄCZONO.
Po przełożeniu wyświetlaczy z drugiego do pierwszego pojawia mi się nr IMEI ale znowu nie ma nr sieci i status jest ODŁĄCZONO.
Zamiana wyświetlaczy to też rozwiązanie na chwilę bo drugi nie ma kamery cofania a ma czujnik jakości powietrza. Więc traktuje tylko jako wzór.

Wychodzi na to że w samym wyświetlaczu jest moduł GSM stąd nr IMEI w tym drugim. Dlaczego w pierwszym nie widać modułu to nie wiem - ale może uda się go jakoś włączyć? Ma ktoś jakiś pomysł?

superlolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 22:45
Renault: Laguna III phI
Silnik: 2.0T@170KM

Re: [ZOE 2013]

Post autor: superlolek »

Z tego co się orientuje to w przypadku R-Link'a jest jeszcze coś takiego jak moduł telematyki. Niestety ów moduł musi być sparowany z ekranem. Przekładka nic Ci niestety nie da.
Proszę przeczytaj w wolnej chwili:
https://www.gnu.org/philosophy/can-you-trust.pl.html

iwi
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 9 czerwca 2017, 20:46
Renault: ZOE

Re: [ZOE 2013]

Post autor: iwi »

Witaj. Ja nie chcę przekładać. Chce uruchomić. Wykupiłem usługę miesiąc temu i w Renault nie mogą mi pomóc

superlolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 22:45
Renault: Laguna III phI
Silnik: 2.0T@170KM

Re: [ZOE 2013]

Post autor: superlolek »

Ciśnij ich zatem, jeżeli masz oryginalną nawigację to powinno wszystko działać a nie, że się nie da.
Proszę przeczytaj w wolnej chwili:
https://www.gnu.org/philosophy/can-you-trust.pl.html

iwi
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 9 czerwca 2017, 20:46
Renault: ZOE

Re: [ZOE 2013]

Post autor: iwi »

łatwo powiedzieć. Najbliższy serwis jest 130 km obsługujący ZOE. ASerwis lokalny nie ma autoryzacji na Zoe.
Byłem w 2 serwisach nieautoryzowanych mających Clipa i żaden nie odczytał moich modułów. CanClip zawiesza sie na 60%.
Może ktoś z Was ma CanClipa i jest z okolic Krakowa i wie jak to aktywować?

ODPOWIEDZ