iparts></a>
<a href= francuskie

Caraudio

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
gabmike
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2016, 22:08
Renault: trafic
Silnik: 2,0dci

Caraudio

Post autor: gabmike »

Witam wszystkich -jestem tu nowy ,więc proszę o wyrozumiałość
Mam do Was pytanie odnośnie wyciszenia drzwi w traficu z 2012 roku.
Chodzi mi głównie o głośniki o całe nagłośnienie -czy wogóle jest sens to robić.
Chodzi mi o maty bitumiczne (butylowe).
Jeżeli tak to czy to jest b.trudne dla laika czy może trudne czy łatwe.
Posiadam radio bosch w książce napisane jest ,że jest system bose ale powiem szczerze ,że cosik mi sie wydaje ,że chyba nie za bardzo.Ale przyjmijmy ,że jest .Nawet to gra natomiast chciałym aby grało lepiej.
Kolejne pytanie ,czy przy takim radiu warto zastosować wzmacniacz ,oczywiście na początku ,w przyszłości zainwestowałbym w głośniki.
Jeżeli warto to drodzy koledzy ,czy polecilibyście jakiś fajny wzmacniacz tak do góra 800pln,z myślą o rozbudowaniu w przyszłości car audio głośniki ,może sub.
Dziękuje bardzo z góry za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Caraudio

Post autor: Maciej R21 »

Rozbierasz drzwi i wyklejasz jak największa powierzchnię gołej blachy. Oczywiście robisz to tak żeby pozostał dostep do zamków , mechanizmów itd, no i żebyś mógł otworzyć szybę . Taka operacja na pewno przyniesie efekty . Kiedyś dawno dawno temu , drzwi były wygłuszane fabrycznie . Teraz oszczędzają każdy grosz.
Wzmacniacz jak najbardziej się przyda . Żadne radio nie ma porządnego wzmacniacza , a moce typu 4x50W sa wyssane z chińskiego palca. Wzmacniacz zewnętrzny jest konstrukcją tranzystorową z zabudowaną przetwornicą napięcia i na 100% zagra lepiej niż samo radio. Do Twoich celów , jeśli nie zamierzasz tworzyć nagłośnienia stereo z tyłu , przyda się wzmacniacz 3 kanałowy z kompletem filtrów . 2 kanały na przód i jeden na subwoofer . 800zł to duży budżet a pamiętaj że nie gra napis na wzmacniaczu tylko elektronika która się w nim znajduje ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Caraudio

Post autor: Snake »

1. mamy dział car audi więc tam temat przenoszę.
2. dostosuj temat do tego aby był zgodny z regulaminem i tytuł taki żeby było wiadomo o co chodzi i w jakim aucie!
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ