gadzety francuskie

wymaina radia na radio z nawigacja

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
tomek88
Bywalec
Bywalec
Renault: Clio
Silnik: 1.5 dci

wymaina radia na radio z nawigacja

Post autor: tomek88 »

Witam wszystkich,
Niedawno kupilem Clio 4 z 2017 roku lift. Jest to wersja podstawowa i zachcialo mi sie wymienic na radio z panelem dotykowym. Po zdemontowaniu okazalo sie ze sa rozne wtyczyki! Czy istnieja jakies przejsciowki czy tylko wchodzi w gre manualna przerobka?
Chyba ze ktos z Was ma jakis inny pomysl?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Gadu-Gadu: 1943314
Kontakt:

Re: wymaina radia na radio z nawigacja

Post autor: VoN »

To oryginalna instalacja, jeśli są przejściówki to tylko Chińskie rączki mogły zrobić i trzeba poszukać na Ali Expreess całego radia (nie oryginalnego) z kablami gotowymi do wpięcia.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

tomek88
Bywalec
Bywalec

ok ,dzieki za info a czy jakis magik jest wstanie mi to przerobic czy cala instalacja jest inna?

tomek88
Bywalec
Bywalec

Witam ponownie.
Po przerobieniu wtyczek wszystko zadzialalo poprawnie lecz nie dzilala kamera cofania. Poczytalem i udalo mi sie ja uruchomic ale przestala dzialac nawi dokladniej nie podswietla mi sie przycis "zgadzam sie" moze ma ktos jakis pomysl?

Kolszeski
Bywalec
Bywalec
Renault: Clio IV

Post autor: Kolszeski »

Cześć,

ja również chciałbym wymienić radio w mim Clio IV lift. Aktualnie posiadam radio Bluetooth które łączy się z aplikacja R&GO ale chciałbym zmienić je na takie z panelem dotykowym.
Faktycznie okazuje się że te radia maja inne gniazda widoczne na załączonych zdjęciach.
Jeśli udało Ci się zrobić zamianę modeli z zalacznych zdjęć to czy mógłbyś podać wskazówki jak sobie poradzić z tymi kablami? Jest jakaś przejściówka do kupienia czy trzeba samemu nowe końcówki zaprawić?
Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ