iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 2004 Grandtour 1,6]Jak znaleźć w DIALOGYS + szyby

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
domenicus

[Megane II 2004 Grandtour 1,6]Jak znaleźć w DIALOGYS + szyby

Post autor: domenicus »

Witam,

Zainstalowałem Dialogys 3.91 i mam problem:

1. Gdzie wbija się nr VIN - składa się z rzędu literek i cyfr - ktoś powiedział, że wybieramy model, potem 4 cyfry nr vin (w moim przyp. KM0C) - niby znalazł. Zainstalowałem DVD 1 - nie tylko, że po kliknięciu na daną część program się "wysypuje" po francusku - co prawda działa nadal, ale nie sposób sprawdzić części - ale nei wiem, czy dobrze wpisałem tę część VIN.

2. Gdzie w Dialogys znaleźć instrukcję demontażu przednich drzwi, aby dostać się do mechanizmu, czujnika i sterownika podnoszenia szyby - bo od kilku lat po zimie (wilgoć, deszcze), szyba sama się podnosi lub opada - dopiero po wysuszeniu drzwi na podwórku, sterownik normalnieje - ale jak mi powiedzieli, że cały element to 1100 zł podziękowałem. Dlatego też chciałbym mieć tam pokazane co trzeba zrobić - tymczasem schemat jest, owszem - ale tylko pokazany gdzie są te siłowniki zamontowane, a nie co zrobić krok po kroku, które elementy zdjąć.

Jeśli macie inne rozwiązanie problemu a jest tutaj na forum proszę, podajcie linki, chociaż wolałbym sam zajrzeć, gdzie tam zbiera się wilgoć i woda. I kolejne pytanie: czy istnieją zamienniki części, czy nie obejdzie się bez oryginalnych części?

Jeśli mój post nie spełnia jakichś norm lub przyjętych zasad tego forum z góry przepraszam, ale będąc na kilku innych forach, każde ma swoje standardy, głowa od tego pęka, mam nadzieję, że udzielicie mi odpowiedzi - lub chociaż pokierujecie co do problemów z Dialogysem i moim problemem wymiany (lub chociaż zajrzenia) do mechanizmu sterowania szybą kierowcy.

ODPOWIEDZ