iparts></a>
<a href= francuskie

[megane II] filtr kabinowy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Paweł Sikora

[megane II] filtr kabinowy

Post autor: Paweł Sikora »

niedługo czeka mnie wymiana oleju i filtrów, a co za tym idzie i kabinowego, o którym nie wiem gdzie jest i jak go wymienić, pozdrawiam i dziękuję.

uio

Post autor: uio »

Filtr PX AH199 za 47
Paweł Sikora pisze:gdzie jest
Za schowkiem
Paweł Sikora pisze:jak go wymienić
http://www.wixfiltron.com.pl/2005/downl ... /1130k.pdf

Paweł Sikora

Post autor: Paweł Sikora »

dzięki, pozdrawiam.

jack

Post autor: jack »

Tez mialem taki problem jakis czas temu:) U mnie mysle ze u Ciebie tez ten filtr jest pod schowkiem a dokladnie mowiac jak usiadziesz na siedzeniu pasazera to szukaj zaraz tam gdzie konczy sie twoja lewa stopa (po lewej bedzie taka o ile dobrze pamietam duza zaslepka na zatrzask na tym calym korpusie (nie wiem jak tonazwac). Zaslepka bardzo latwo schodzi, odwazyc ten zatrzask i pociagnac. Filtr kabinowy jest wsunietyw srodek (do wewnatrz auta. Ja przy wyciaganiu go praktycznie polamalem, rowiazanie takie do d... ze hej. Nie wiem moze trzeba caly schowek odkrecic zeby go wymienic ale ja tego nie robilem bo nie chcialem sobie roboty dokladac. Przy wkladaniu nowego filtra tez oczywiscie na tychplastikowych laczkak popekal ale mysle ze nie ma to znaczenia. I jeszcze jedno kupilem ten weglowy (lepszy) podobno mial niwelowac wszelkie dymy i smrody BZDURA, nie zauwazylem praktycznie zadnej roznicy z poprzednim. Powodzenia!!!!

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Dodam jeszcze ze w okresie letnim i jesiennym -dobrze co wymiane filtra odkurzaczem wyciagnac te syfy z jego obudowy - liscie i nasiona drzew ktore nie przyczepily sie do filtra tylko spadly na dno obudowy witra ;)

aha...przy wymianie filtra...wyjmij jednak schowek..szarpac sie bez wyjecia schowka (raptem 5 srubek) a odkrecic schowek - czasowo wyjdzie na jedno, a duzo lzej;)

ODPOWIEDZ