iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane I phI] Klamki i ramka na tablice w kolorze nadwozia

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Mr_Adam

[Megane I phI] Klamki i ramka na tablice w kolorze nadwozia

Post autor: Mr_Adam »

Oto jak niedużym nakładem pieniędzy i czasu można polepszyć wygląd samochodu :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ps: na zdjęciu klamki to nie zacieki a woda, bo padało :)

Co do malowania sam nie wiem czy dobrze to robiłem, ale napiszę: odtłuścić i oczyścić plastiki, dobrze zamaskować miejsca na które lakier może prysnąć, 2 warstwy podkładu do tworzyw, 3 koloru i jedna warstwa lakieru bezbarwnego. Póżniej tylko wygładzić pastą lekkościerną :) Efekt końcowy bardzo mnie zadowolił, zastanawiam się teraz nad malowaniem listrw drzwiowych, albo na srebrno, albo na inny kolorek, ciekawe jaki byłby tego efekt..

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Mr_Adam pisze:Co do malowania sam nie wiem czy dobrze to robiłem
Prawie dobrze. Niestety jest szansa ze lakier bedzie odpryskiwał. Przy okazji spotu podrzuce Ci kilka porad, żeby listwy poszly już zgodnie ze sztuką ;)
Co do pomyslu to zdecydowanie super. Sam mam wszystko co się da w kolor nadwozia :P
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Baron

Post autor: Baron »

Maciek pisze:Przy okazji spotu podrzuce Ci kilka porad, żeby listwy poszly już zgodnie ze sztuką
Macku, a nie podzieliłbyś się w szerszym gronie? ;) Kilka wskazówek z branży i pewno nie jedna osoba by się skusiła na taką formę upiększenia autka, zwłaszcza jeśli lakier miałby nie odpadać od plastików :)
P.S. Mr_Adam wygląda świetnie!

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

fajnie wygląda, też myslalem o malowaniu klamek ale u mnie raczej będzie opcja chrom ;)

czekam na wskazówki Macieju, bo nie długo mam zamiar tez się zabrac za pare plastików ;)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ