iparts></a>
<a href= francuskie

[megane 97r] przekładka licznika

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
matteusz3

[megane 97r] przekładka licznika

Post autor: matteusz3 »

witam,planuje wyposażyć moją meganke w obrotomierz, jednakże mam pytanie odnośnie zegarów w obudowie.

w ubudowie są 3 zegary i pytanie moje takie: czy można je osobno wymontować?
bo u mnie jest zamiast obrotomierza zegarek.
a jak kupie cały licznik z innego to będe miał oszukany przebieg, a tak mógłbym wymienić jedynie zegar na obrotomierz i by bylo ok.
da rady tak zrobić?
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 maja 2009, 18:20 przez matteusz3, łącznie zmieniany 1 raz.

tkowalczuk

Post autor: tkowalczuk »

Witam

musisz przelozyc caly panel.
Rozbieralem to w megane jak wymienialem zaroweczki - to jest calosc i nie da sie wymontowac tylko np obrotomoerza.
przekladalem za to zegary w clio - 97r wersja RN z clio z 95 ta sama wersja i obrotomoierz nie dziala - widocznie czegos brakuje z podlaczeniach ale juz sobie odpuscilem bo kupilem meganke

ps. ktos z okolic Dublina chce kupic clio rn z 97r ?

Tom

Baron

Post autor: Baron »

Kolego przerabiałem ten temat, nawet też w Megi z 97r. Walczyłem na wszelkie sposoby, żeby został przebieg oryg. i dodać obrotomierz zamiast zegary. Niestety nie da rady. Jedyna możliwość to włożyć wymienić całe zegary i pojechać do magików na ustawienie przebiegu. Koszt pewno ok 100zł.
Ja odpuściłem o zostawiłem wtedy bez obrotomierza dalej...

P_r_z_e_m_o

Post autor: P_r_z_e_m_o »


Baron

Post autor: Baron »

aha. Dodam jeszcze, że w moim przypadku wystarczyło wpiąć nowe zegary i obrotomierz chodził. Meg I '97 1.4e E7J.

ODPOWIEDZ