iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II pH 1, 1.4 16v] Modyfikacje wizualne

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Kubik
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2017, 19:27
Renault: Megane II Hatchback
Silnik: 1.4 16v 98 KM

[Megane II pH 1, 1.4 16v] Modyfikacje wizualne

Post autor: Kubik »

Witam, w wolnym czasie chciałbym zająć się drobnymi upiększeniami wnętrza Meganki. W tym celu planuję pomalować poszczególne elementy kokpitu, rączki na drzwiach, przyciski, etc. Czy moglibyście podrzucić mi tutaj instrukcje, jak demontować poszczególne elementy ? Domyślam się, że pewnie podobne tematy już się tutaj pojawiały, ale ciężko mi przeczytać każdy post, bo jest ich naprawdę dużo.

Awatar użytkownika
HFaudio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: niedziela, 7 maja 2017, 12:04
Renault: Scenic II
Silnik: 2.0 T 16V
Lokalizacja: Szczytno

Re: [Megane II pH 1, 1.4 16v] Modyfikacje wizualne

Post autor: HFaudio »

Z takimi rzeczami może być ciężko ;)

Opowiem na przykładzie moim. jeżeli chciałem zdemontować jakiś element nie łamiąc albo nie wyszczerbując po protu wpisywałem na aukcjach lub w wyszukiwarce, przy sprzedaży części używanych fotki są pomocne można z kilku ogłoszeń obejrzeć element i zobaczysz gdzie są i jak zachodzą zatrzaski.

Ogólnie jak chcesz upiększyć to nie maluj na kolorowo wnętrza bo czasami to wychodzi w odwrotną stronę.

Ja u siebie jestem w połowie upiększania ale na ORYGINAŁ jak wiadomo w renaulcie te cudowne wykończenie plastików ala guma schodzi z wiekiem, więc czyściłem i już część pomalowałem również na czarno jeżeli dotyczyło czarnych plastików ale w połysku bardzo miłe w dotyku i tak łatwo się nie zużyje ;) Niestety brak czasu i długo schodzi dlatego robię po kilka elementów raz na jakiś czas ;)
F4RT 776 -> 272 km / 375 Nm
K&N -> 70mm -> TD04L6-15TK31 -> 60mm -> Dual IC FMIC 450x230x65 -> 60mm
Wtryski ITGM60 BLUE , Wydech 2,75" (przelot z przepustnicą) , Blow off ProPerfect
Plan na 650hp więcej na Facebook: Scenic II RS by Gryzli58

ODPOWIEDZ