iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio 2 00r.] - jak zdemontować zegary???

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
andrzej1988

[Clio 2 00r.] - jak zdemontować zegary???

Post autor: andrzej1988 »

Witam, mam problem niewiem jak zdemontować zegary??? Chciałem założyć białe tarcze ale niedostałem instrukcji, niewiem jak je wyciągnąć rozebrałem gurną pokrywe kolumny kier. odkrenciłem 2 wkręciki od góry i 2 od dołu ale dalej nic, pomuszcie z góry dzięki :]
POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony sobota, 14 marca 2009, 18:07 przez andrzej1988, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

wszystko masz w książce Sam Naprawiam:
http://rapidshare.com/files/193577347/S ... PL_PSQ.rar
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

andrzej1988

Post autor: andrzej1988 »

A jeśli chodzi o wyciągnięcie wskazówek licznika jak one są demontowane poniewasz niechce ich uszkodzić, czy wystarczy je tylko podwarzyć w góre???
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 marca 2009, 13:04 przez andrzej1988, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

w megane II wskazowki zdejmuje sie krecac nimi w przeciwna ruchowi wskazowek strone jednoczesnie podciagajac do gory... taki twist off :) Niemniej - potem musisz wyskalowac predkosciomierz zeby nie przeklamywal..

A tak na marginesie - kolego EDYTUJ POSTA I POPRAW BŁĘDY bo za kolejnego posta z takimi bledami dostaniesz pasek z miejsca! Nastepnym razem zanim napiszesz tu posta - sprawdz tekst w wordzie, lub skorzystaj z podkreslen kiedy piszesz posta na forum! one wskazuja błędy. (mozna pisac bez polskich znakow, ale nie "wskazuwki" ! ! !

ODPOWIEDZ