iparts></a>
<a href= francuskie

[Thalia 1 1.4 8v] Dołożenie zegarów Sagem'a z obrotomierzem

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

[Thalia 1 1.4 8v] Dołożenie zegarów Sagem'a z obrotomierzem

Post autor: Cebulini »

Cześć klubowicze :D
Mam pytanie do Was, być może ktoś sam taką zamiane robił lub wie co sie z czym je :D
Moja Thalia to wersja CBN, Całkowity Brak Niczego. Aktualnie posiadam zegary Jaegera z samym prędkościomierzem. Chciałbym wsadzić zegary Sagem'a z obrotomierzem między innymi. Ta operacja jest "plug&play", czyli wypinbam stare zegary i wkładam nowe czy trzeba bardziej się napracować i dołożyć wiązki lub czujników? Skąd generalnie Thalie biorą prędkość obrotową silnika? W jednym serwisie mi powiedzieli że prawdopodobnie z pompy ABSu tylko że mój egzemplarz jest pzrebiedny i ABSu nie ma. Licznik z obrotomierzem mam do kupienia za 20 zł, kwestia jeszcze taka czy nie musze dokupywać czegoś więcej?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Thalia 1 1.4 8v] Dołożenie zegarów Sagem'a z obrotomierzem

Post autor: Cebulini »

Odświeżam temat bo niestety bez echa przeszło. :/

Awatar użytkownika
halski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: czwartek, 4 października 2018, 19:07
Renault: Megane III Grandtour
Silnik: K4M
Lokalizacja: Łódź

Re: [Thalia 1 1.4 8v] Dołożenie zegarów Sagem'a z obrotomierzem

Post autor: halski »

Być może nikt tutaj nie robił takiej przekładki. Spróbuj na grupie facebookowej właścicieli Renault Thalia. Grupa nazywa Renault Clio/Thalia porady techniczne sprzedaż kupno części. Są tam osoby które robiły różne modyfikacje tych samochodów jak i takie które je naprawiają na codzień, może ktoś coś będzie wiedział.

ODPOWIEDZ