iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2005, 1.9 Grandtour] jaki amortyzator przedni.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
SimonP

[Laguna 2005, 1.9 Grandtour] jaki amortyzator przedni.

Post autor: SimonP »

Witam;
Czy możecie podpowiedzieć, jaki amortyzator przedni byłby najlepszy do Laguny II z 2005 r., 1.9 dCi kombi? Czy może nie ma to specjalnego znaczenia. Ile za takie cudo powinienem zapłacić? Ile powinienem zapłacić za wymianę? Aha - mówią, że konieczna jest wymiana dwóch (choć jeden wymaga wymiany, ale, jak słyszałem, amortyzatory zawsze wymienia się parami), a jeden to jak się uprę i na moją odpowiedzialność:). Ale chyba lepiej się nie upierać, prawda....? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Amortyzator po prostu jest krzywy i auto mi znosi, mówią że to od tego właśnie.

SimonP

Re: [Laguna 2005, 1.9 Grandtour] jaki amortyzator przedni.

Post autor: SimonP »

A tylko jeden można wymienić, czy lepiej nie? (tylko jeden jest skrzywiony). A gdzie by mi to wymienili za 50 zł?, bo tam gdzie pytałem zawołali mi 120 zł za jeden.

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Re: [Laguna 2005, 1.9 Grandtour] jaki amortyzator przedni.

Post autor: Martinez »

Dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych wymień dwa. Nowy będzie miał inne tłumienie niż ten oryginalny i w sytuacji awaryjnej możesz mieć zonka. Jeśli starasz się o jakieś odszkodowanie, to walcz o to by zwrócili za dwa...w końcu firmy ubezpieczeniowe przy szkodach całkowitych, sporządzając kosztorys naprawy wymieniają wszystko co się da..byle by zawyżyć koszt naprawy..to jeśli tak dbają o bezpieczeństwo, to niech zwracają za dwa amory.
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

SimonP

Re: [Laguna 2005, 1.9 Grandtour] jaki amortyzator przedni.

Post autor: SimonP »

spóźnione "dziękuję"!

ODPOWIEDZ