iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 1.8 94r] - nierowna praca silnika

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
tommiddz

[Laguna 1.8 94r] - nierowna praca silnika

Post autor: tommiddz »

Od nie dawna jestem posiadaczem Laguny 1.8RT z 94r.
Mam problem z nie rowna praca silnika..jest podobnie jesli auto nie pali na wszystkie gary.
Sprawdzalem swiece jednak wszystkie sa czyste zadna nie jest zarzucona olejem.
Mechanicy u ktorych bylem stwierdzili luzny pasek,i podobno naciagali,jednak zadnego rezultatu..
Silnik jak kaleczyl tak kaleczy.
Obroty sa na poziomie 1000obr.
Jednak ta nie rowna praca mnie dobija,prosze pomozcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 stycznia 2009, 20:35 przez tommiddz, łącznie zmieniany 1 raz.

tomek3

Post autor: tomek3 »

Czy to jest sama benzyna czy z lpg i czy tak jest na obu paliwach?

piknydomin

Post autor: piknydomin »

opcja szukaj,
viewtopic.php?t=1334
tommiddz pisze:stwierdzili luzny pasek,i podobno naciagali
luźny pasek czego i jeśli podobno to co to za mechanik?

uio

Post autor: uio »

tommiddz pisze:auto nie pali na wszystkie gary.
Reguluj zawory

tommiddz

Post autor: tommiddz »

Raczej chodzilo mu o pasek rozrzadu lol
Taki wlasnie z niego mechanik ze nadal silnik chodzi nierowno.

EDIT:
A to jest sama benzyna bez lpg.

[ Komentarz dodany przez: PiasQ: 2009-01-04, 20:44 ]
Nie piszemy post pod postem w jednej chwili!

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-04, 20:45 ]
Od siebie dodam , ze stosujemy sie do uwag JA i M , w przeciwnym razie posypia sie ostrzeżenia !
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 stycznia 2009, 20:43 przez tommiddz, łącznie zmieniany 1 raz.

tomek3

Post autor: tomek3 »

Ja bym szukal przyczyny w ukladzie zaplonu od poczatku,zobaczyk czy kazden przewod daje iskre albo bezposrednio na swiecy,przylozyc do masy czyli do silnika i zobaczyc czy jest iskra i tak kazda albo miernikiem sprawdzic czy jest przeplyw na przewodach w granicach paru omow ,jesli jest duzy opor tez nie jest dobrze,jesli wszedzie jest iskra to nicz zaplonem,swiece tez mozna sprawdzic ich opor omomierzem czy nie jest pierdyknieta ewentualnie i tez na to stawiam bo to jest banal a czesto tak sie dzieje,sprawdz czy nigdzie nie spadl przewo od podcisnienia i czy nie lapie lewego powietrza,jesli pedal hamulca jest twardy i nie jest tak z nim jak byc powiino to przewod od serwa hamulcow i silnik lapie lewego powietrza i tez moze byc przyczyna,probuj tego a jak nie to bedziemy sprawdzac dalej,pozdrawiam i milej nocki.

[ Komentarz dodany przez: PiasQ: 2009-01-05, 11:40 ]
Zbędne posty (nie dotyczące porad) nie są potrzebne w tym dziale - post usunąłem
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 stycznia 2009, 11:41 przez tomek3, łącznie zmieniany 1 raz.

dariusz 250

problem

Post autor: dariusz 250 »

mam takie pytanko od niedawna wymieniłem silniczek krokow ,bo moja laguna dostawała sama wysokie obroty .prosze o podpowiedz co moze byc przyczynom

ODPOWIEDZ