iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna III] Komunikat "zaplanuj przegląda za X dni"

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

[Laguna III] Komunikat "zaplanuj przegląda za X dni"

Post autor: Snake »

Najpierw parę razy zaświecił się zrób przegląd auta w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca a teraz odlicza dni było zrób przegląd za 20dni , za 15dni...U mnie ta ilość dni pokrywa się z przeglądem okresowym na SKP. Rozumiem że chodzi tutaj nie o przegląd okresowy a o przegląd oleju itp spraw?
Czy po wykasowaniu tego komunikatu, komputer za rok będzie też przypominał? Generalnie zdarzało się zpaomnieć o przeglądzie okresowym więc fajnie jakby samochód sam o nim przypominał ;)

Przy okazji poniżej metoda wykasowania komunikatu jaką znalazłem w necie (jeszcze sam nie testowałem)
"włączyć silnik - przyciskiem od komputera tym górnym należy przeszukać komputer aż dojdzie się do komunikatu "Wykonaj Przegląd" - Należy przytrzymać przycisk górny dłużej niż zgaśnie komunikat - zatwierdzić - Gotowe.
Można dla pewności zgasić auto i odpalić - test systemów - OK."
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Laguna III] Komunikat "zaplanuj przegląda za X dni"

Post autor: kudlaty »

Snake pisze: czwartek, 20 stycznia 2022, 10:34 Najpierw parę razy zaświecił się zrób przegląd auta w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca a teraz odlicza dni było zrób przegląd za 20dni , za 15dni...U mnie ta ilość dni pokrywa się z przeglądem okresowym na SKP. Rozumiem że chodzi tutaj nie o przegląd okresowy a o przegląd oleju itp spraw?
Czy po wykasowaniu tego komunikatu, komputer za rok będzie też przypominał? Generalnie zdarzało się zpaomnieć o przeglądzie okresowym więc fajnie jakby samochód sam o nim przypominał ;)
Tak
Snake pisze: czwartek, 20 stycznia 2022, 10:34Przy okazji poniżej metoda wykasowania komunikatu jaką znalazłem w necie (jeszcze sam nie testowałem)
"włączyć silnik - przyciskiem od komputera tym górnym należy przeszukać komputer aż dojdzie się do komunikatu "Wykonaj Przegląd" - Należy przytrzymać przycisk górny dłużej niż zgaśnie komunikat - zatwierdzić - Gotowe.
Można dla pewności zgasić auto i odpalić - test systemów - OK."
I tak

:D

ODPOWIEDZ