iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2, 1,9 dCi, 2001] Podczas jazdy na 1-3 sekundy gaśnie radio i zapalają się kontrolki

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Cezar94
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 15 kwietnia 2021, 04:40
Renault: Renault Laguna 2
Silnik: 1,9 dCi

[Laguna 2, 1,9 dCi, 2001] Podczas jazdy na 1-3 sekundy gaśnie radio i zapalają się kontrolki

Post autor: Cezar94 »

Cześć, 

Podczas jazdy po mieście w pewnym momencie zgasło mi radio i zapaliły się wszystkie kontrolki. Stanąłem na poboczu, wyłączyłem i poczekałem chwilę, załączyłem i dojechałem na docelowe miejsce. 

Wracając do domu, kilka razy na 1-3 sekundy zgasło mi radio i zapaliły się kontrolki, ale zaraz wróciło do normy. Spaliła mi się też przy tym lewa żarówka świateł mijania.

Pojechałem do mechanika, sprawdził akumulator, ładowanie bez zarzutów, i wymienił żarówkę. 

Wracając do domu znowu to samo: radio, kontrolki i spalona ta sama żarówka.

Wymieniłem żarówkę i pojeździłem jeszcze kilka razy. Żarówka się nie spaliła, a podczas jazdy gasło tylko radio, kontrolki się nie zapalały. 

W grudniu miałem wyciek ropy, mechanik powymieniał przewody i mówił, że wyczyścił co było zalane. 

 

Czy ktoś miał podobny problem albo wie co może być tu nie tak? Czy może to mieć związek z wyciekiem i zalało przy okazji coś innego?

 

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6047
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Laguna 2, 1,9 dCi, 2001] Podczas jazdy na 1-3 sekundy gaśnie radio i zapalają się kontrolki

Post autor: kudlaty »

Jak dla mnie to wygląda na problemy z masą lub zimne luty

ODPOWIEDZ