iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2 1.8 16V benz + gaz] Nagle odcięło mi gaz

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Marcvs
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 17 września 2020, 13:55
Renault: Laguna 2
Silnik: 1.8 16V

[Laguna 2 1.8 16V benz + gaz] Nagle odcięło mi gaz

Post autor: Marcvs »

Witam!
Jestem tu nowy na forum i potrzebuje waszej pomocy!

Renoult Laguna 2 benz+gaz 2001r. Jechałem samochodem normalnie i nagle odcięło mi gaz, było zero relacji na pedał gazu i auto falowało na obrotach od 2000+, pojechałem autem do mechanika i stwierdził że to przepustnica, po wymianie auto pojechało na jazdę próbną i wróciło to samo falowanie obrotów tak jakby tryb awaryjny i pojawiła się kontrolka fault on fuel injection (błąd wtrysku paliwa). Pojechałem do elektro-mech. Podpiął pod komputer i zrobił tam jakieś styki i skasował błędy i auto jeździło normalnie przez 1 dzien. Na drugi dzień wróciło to samo pojechałem do Elektro-mech znów podpiął pod komputer i wywaliło błąd sondy lambda i przepustnicy a przepustnica była adoptowana , skasował błędy i jeździło auto 1 dzień i znów to samo. Auto kręci do 2500obr i odcina gaz wywala kontrolkę od fault on fuel injection i checka i auto traci moc od 2500obr traci moc Odepninalem akumulator i się zresetowalo sie auto jedzilo normalnie do momentu gdy go nie zgasilem, teraz to cały czas nie ma mocy i już to nie pomaga, i gdzie bym nie pojechał nikt nic nie wie. Proszę o pomoc!

ODPOWIEDZ