iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 3] Otwieranie drzwi HF

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Fales
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 20:46
Renault: Laguna 3
Silnik: 2.0dci

[Laguna 3] Otwieranie drzwi HF

Post autor: Fales »

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na tym forum wiec proszę o wyrozumiałość i pomoc
Posiadam od kilku dni lagunę 3 2008r 2.0dci automat Privalage z systemem otwierania samochodu bez używania karty i cała czas jest to dla mnie zagadka. Otóż na początku po złapaniu klamki kierowcy otwierały się tylko drzwi kierowcy później kierowcy i tylne teraz otwierają się tylko tylne. Czy na to są jakieś ustawienia kombinacja przycisków na pilocie czy coś innego bo zaczyna mnie to mocno irytować. Jakiś instrukcja?
Z góry dzięki

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: VoN »

Witaj
Nie ma na karcie ustawień, po włożeniu ręki powinny otwierać się wszystkie drzwi. Prawdopodobnie jakieś uszkodzenie. Warto wiedzieć że gdy zamkniesz auto z karty musisz otworzyć z karty (wtedy HF nie działa).
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
adamos111
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 656
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 21:40
Renault: Koleos 4x4 automat
Silnik: 2.0 dCi 2012r
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: adamos111 »

Po włożeniu ręki za klamkę lub pociągnięcie klamki system otwiera wszystkie zamki drzwi.Jeżeli tak się nie dzieje to prawdopodobnie uszkodzone są zamki w drzwiach które się nie otwierają.Nie ma na to żadnych ustawień ani kombinacją klawiszy ani nawet Clipem.
Koleos i Modus

Fales
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 20:46
Renault: Laguna 3
Silnik: 2.0dci

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: Fales »

Witam
Wielkie dzięki będę zatem szukał rozwiązań w warsztacie
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ