iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 3] Otwieranie drzwi HF

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Fales
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 20:46
Renault: Laguna 3
Silnik: 2.0dci

[Laguna 3] Otwieranie drzwi HF

Post autor: Fales »

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na tym forum wiec proszę o wyrozumiałość i pomoc
Posiadam od kilku dni lagunę 3 2008r 2.0dci automat Privalage z systemem otwierania samochodu bez używania karty i cała czas jest to dla mnie zagadka. Otóż na początku po złapaniu klamki kierowcy otwierały się tylko drzwi kierowcy później kierowcy i tylne teraz otwierają się tylko tylne. Czy na to są jakieś ustawienia kombinacja przycisków na pilocie czy coś innego bo zaczyna mnie to mocno irytować. Jakiś instrukcja?
Z góry dzięki

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: VoN »

Witaj
Nie ma na karcie ustawień, po włożeniu ręki powinny otwierać się wszystkie drzwi. Prawdopodobnie jakieś uszkodzenie. Warto wiedzieć że gdy zamkniesz auto z karty musisz otworzyć z karty (wtedy HF nie działa).
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
adamos111
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 656
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 21:40
Renault: Koleos 4x4 automat
Silnik: 2.0 dCi 2012r
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: adamos111 »

Po włożeniu ręki za klamkę lub pociągnięcie klamki system otwiera wszystkie zamki drzwi.Jeżeli tak się nie dzieje to prawdopodobnie uszkodzone są zamki w drzwiach które się nie otwierają.Nie ma na to żadnych ustawień ani kombinacją klawiszy ani nawet Clipem.
Koleos i Modus

Fales
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 20:46
Renault: Laguna 3
Silnik: 2.0dci

Re: Laguna 3 otwieranie drzwi HF

Post autor: Fales »

Witam
Wielkie dzięki będę zatem szukał rozwiązań w warsztacie
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ