iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2 2.2 dci 2002r] Fault in fuel injection

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Marmich89
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 7 września 2019, 19:39
Renault: Laguna
Silnik: 2.2 dci

[Laguna 2 2.2 dci 2002r] Fault in fuel injection

Post autor: Marmich89 »

Panowie ratunku.
Opowiem od poczatku.
Jechałem swoją laguna i nagle zgasło i cały czas świeciła kontrolka od immo. Ciągły sygnał na czerwono. Nie wiedziałem co to więc wróciła do domu na holu. Poczytałem troszkę na ten temat i okazało się że to bezpiecznik pod maską się spalił. Wymieniłem go i auto ozylo. Następnego dnia pojechałem do pracy i wszystko było ok. Lecz po pracy jak było auto bardzo nagrane od słońca miał problem z odpaleniem ale odpalił. Po przejechaniu kilku km stało się znowu to samo. Spalilo bezpiecznik od immo i nawet jak się wymieni to pali go odrazu. Jak ostygl po 3 godzinach wymieniłem po raz 7 ten bezpiecznik i auto odpaliło i wyskoczył błąd "fault in fuel injection" ale jechał. Udało mi się przebyć około 15 km i zgasł i od tej pory już nie odpali. Bezpiecznik się pali i kontrolka immo świeci się stałym światłem. Mieliście tak u siebie kiedyś?


Laguna grantour 2 2.2 dci 2002r
Błagam pomozcie

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Laguna 2 2.2 dci 2002r] Fault in fuel injection

Post autor: kudlaty »

Skoro pali bezpiecznik to trzeba znaleźć usterkę zanim wsadzisz nowy. Możliwości jest dużo. Od przerwanej wiązki, zaśniedziałych kabli i kostek po zimne luty. Spróbuj pod Clipem może pokaże co dokładnie boli a jak nie to do DOBREGO elektryka i niech szuka

ODPOWIEDZ