iparts></a>
<a href= francuskie

[Safrane 2.0 16v 97]Problemy z instalacją gazową /sekwencją/

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Andrzej

[Safrane 2.0 16v 97]Problemy z instalacją gazową /sekwencją/

Post autor: Andrzej »

Witam , kochani mam problem i potrzebuje fachowej rady. Posiadam Szfranke 2.0 16v rok 97 z silnikiem volvo. Założony jest gaz sekwencyjny. Samochód palił bez zastrzeżeń, jednak po miesiącu jazdy przestawał palić ,a ustawienia komputera sterującego zapłonem w samochodzie przestawiały się. Tak kilka razy się powtarzało. Po wnikliwym zbadaniu sprawy okazało się, że moduł sterujący gazem nie współpracuje z komputerem samochodu, tylko rozbija jego ustawienia. Nam prośbę do Wszystkich , jeżeli ktoś na podobny samochód z silnikiem volvo a w nim dobrze działający gaz to proszę o szczegóły instalacji gazowej a szczególności proszę o poganie jaki moduł gazowy bezkolizyjnie pracuje z komputerem samochodu

[ Komentarz dodany przez: Sidenis: 2010-03-24, 19:54 ]
Na przyszłość - w powyższy sposób tytułujemy posty !
Ostatnio zmieniony środa, 24 marca 2010, 19:54 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Espers

Post autor: Espers »

Hehehehehe.
temat z Volvo stary jak świat.
Uważaj, żeby Ci się ECU nie spalił. Chłopaki dali ciała. Muszą dobrać rezystancję wtryskiwaczy PB do rezystancji ECU LPG. Ot cała tajemnica, choć temat dla naprawdę dobrych fachowców od gazu. Musisz takich znaleźć, a to nie będzie proste.

Andrzej

Post autor: Andrzej »

Serdecznie dziękuje za podpowie i pozdrawiam

EDIT:

Czy Ty u Siebie znasz jakiegoś dobrego gazownika ,aby uporał się z tym tematem,podaj mi namiary ja mieszkam w Koluszkach
Ostatnio zmieniony środa, 24 marca 2010, 22:59 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Espers

Post autor: Espers »

O!!
Swojak :)
Z gazu już wypadłem kilka lat temu, więc nie mam gdzie i jak tego zrobić. Konkurencji nie polecam, bo nie mają pojęcia, co robią. Tak więc poszukaj może na forum Volvo.

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Rufus »

Polecam zapytać na forum Safrane - jest kilka aut z tymi silnikami i LPG - na pewno ktoś pomoże. Ja jestem zwolennikiem gnojówki, a zarazem antylpg, więc sam niewiele więcej pomogę.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

ODPOWIEDZ