iparts></a>
<a href= francuskie

[Safrane Biturbo 94] Awaria przewód wod. podgrz. filtr oleju

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
dareczek730

[Safrane Biturbo 94] Awaria przewód wod. podgrz. filtr oleju

Post autor: dareczek730 »

Witam wszystkich.
Dzisiaj stojąc w korkach strzelił mi przewód wodny podgrzewający filtr oleju silnika.
Sytuacja jest o tyle śmieszna że to nie jest oryginalny odcinek tylko jakiś przeszczep poprzedniego właściciela.
Inny materiał i kształt.
Chodzi oto że , ten oryginalny przewód zmienia swoją średnicę pod koniec swojej długości tuż przed wejściem na magistralę pompy wodnej patrząc od strony sprzęgła nad czujnikiem halla.
Pewnie wcześniej ktoś coś majstrował i w przewód oryginalny wstawił rurkę i ten kawałek co dziś się zesrał.
Rurka to w ogóle jakiś sworzeń tłoka od stara :zdziwko: i ma strasznie małą średnicę wew.mniej niż 1 cm to sobie myślę jaki kur...wa pedał to zamontował .
Reasumując przewód zamówię w Renault ale i tak potrzebuję tydzień na sprowadzenie go z Francji.
Pytanie teraz czy występuję takie podgrzewanie w zwykłej 3.0 V6 12V.
Bo pompa wody jest taka sama.Bo może jest taka sama magistrala wodna.
Niech się wypowiedzą Ci co mają takie silniki albo niech zerkną pod maski.

A jeśli nie to muszę na szybko znaleźć ten kawałek i zamontować bo auto potrzebne jak cholera.

Jestem obecnie we Wrocławiu.Szukam sklepów z jakimiś wężami gumowymi do aut.Podpwiem tylko że ten wąż jest bardzo zbliżony budową i średnicą ta węża z nagrzewnicy w polonezie lub innych "Polskich autach "
Dzięki wszystkim.

[ Komentarz dodany przez: PiasQ: 2009-06-15, 13:14 ]
Temat staramy się pisać tak żeby była pełna nazwa modelu - pomaga to w wyszukiwaniu
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 czerwca 2009, 12:13 przez dareczek730, łącznie zmieniany 3 razy.

dareczek730

Post autor: dareczek730 »

Naprawione.
Temat można zamknąć

Zablokowany