iparts></a>
<a href= francuskie

[Safrane ph1] - woda w środku

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RedHead
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 233
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 16:20
Renault: Safrane Baccara 95
Silnik: 3.0 V6 12V Biturbo
Lokalizacja: Bełchatów, PL Weedon Bec, UK
Kontakt:

[Safrane ph1] - woda w środku

Post autor: RedHead »

Zauważyłem dzisiaj, że z konsoli na górze (tam, gdzie przyciski od centralnego, światełek i szyberdachu)leje się woda. Na początku myślałem, że dostała się tam przez mocowanie anteny, lecz po zdjęciu konsoli doszedłem do wniosku, że to uszczelka od szyberdachu. Po wstępnych oględzinach widzę, że wygląda ona całkiem dobrze, no i nie wiem już za co się zabrać. Może miał już ktoś taki problem? :-( Wymiana uszczelki kosztowna? Skomplikowana?
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 maja 2008, 20:34 przez RedHead, łącznie zmieniany 1 raz.

MARCO

Post autor: MARCO »

"Sulikonu" napchaj i bedzie git :mrgreen: :ala: A tak powaznie to sproboj zrobic symulacje-lej ze szlaufa na dach i patrz skad sie leje.Znaczy sie ,niech ktos leje :-) Tak bedzie najlepiej bo rozgrzebiesz i sie wkurzysz ze to nie to.Jesli spod anteny -to pod antene najlepiej wlasnie odrobine wspomnianego silikonu(bo pewnie uszczelka padla), a siber... nie mam pomyslu-musialbym zobaczyc.

remek

Post autor: remek »

Czy coś Ci pomogło? U mnie mam podobny efekt po wizycie w myjce automatycznej z tym, że nie mam szyberdachu. Stawiam na antenę ale jeszcze do końca nie diagnozowałem.

Pozdr
remek

onej

Post autor: onej »

jeśli byłeś na myjni automatycznej i nie odkręciłeś anteny to napewno ją obruszyło podczas mycia. Nie musisz na nic czekać, tylko uszczelnij sobie antenę :)

Awatar użytkownika
RedHead
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 233
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 16:20
Renault: Safrane Baccara 95
Silnik: 3.0 V6 12V Biturbo
Lokalizacja: Bełchatów, PL Weedon Bec, UK
Kontakt:

Post autor: RedHead »

Temat zakończył się zapchanym odpływem.
Po obu stronach auta (w słupkach) są wężyki odprowadzające wodę z szyberdachu.
Zakończenie znajdziemy zdejmując plastikową osłonę nadkola.
Wężyk zakończony jest sitkiem, na którym zebrało się sporo brudu zapychając odpływ.

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

masz nie szczelnośc przy szyberdachu




bum wiadomość na pw
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

ODPOWIEDZ