iparts></a>
<a href= francuskie

[AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
bilu

[AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Post autor: bilu »

Mam problem z szybami w avantime 2001r. silnik 3.0 beznyzna.
Po wymianie akumulatora na nowy szyby nie uchylają się jak wczesniej tj.3 cm po lekkim uchyleniu klamki oraz nie domykaja sie po zamknięciu drzwi. Obecnie przed zamknieciem auta zostawiam lekko uchyloną szybę. czy trzeba coś zrobić żeby te szyby chodzily jak kiedyś?
wczesniej przed rozlaczeniem akumulatora szyby opuszczaly się i podnosily nawet w najwieksze mrozy. Czy ktoś wie jak gasi się ekran nawigacji w avantimie. U mnie caly czas sie zapala ekran po wlaczeniu zaplonu. Probowalem przyciskami w nawigacji i nic to nie daje.Czy da się ta nawigacje przestawić na jezyk polski lub żeby dzialala na terenie polski.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: [AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Post autor: PiasQ »

bilu pisze: Czy ktoś wie jak gasi się ekran nawigacji w avantimie.
Powinieneś mieć na ekranie nawigacji opcję Stand-by i ją włączyć.
bilu pisze:U mnie caly czas sie zapala ekran po wlaczeniu zaplonu.
Niestety nie można w tej nawigacji włączyć opcji, żeby ekran się nie zapalał.
bilu pisze:Czy da się ta nawigacje przestawić na jezyk polski lub żeby dzialala na terenie polski.
Nie ma oryginalnego polskiego oprogramowania do tej nawigacji, natomiast posiadam zmodyfikowane oprogramowanie w polskiej wersji. Więcej na priv lub w tym temacie:
viewtopic.php?f=53&t=4129
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Post autor: VoN »

Rozprogramowały Ci się szyby, niestety nie mam pojęcia czy w avantime'ie jest inaczej niż w innym modelach.

W każdej Renówce jest tak: zamknięte drzwi szyba na maksa w górę i trzymamy przycisk ok 5 sek. później na maksa w dół i trzymamy na ok 5 sek. ze względu na to że u Ciebie szyby się uchylają może być troszkę inaczej.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
RedOctober
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 312
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 19:44
Renault: Laguna II PH II
Silnik: 1,9 DCi
Lokalizacja: Poznań

Re: [AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Post autor: RedOctober »

Tak jak kolega wyżej napisał. Drzwi zamknięte, szyba do góry i na około 5 sek przytrzymać przycisk. I tak z każdą szybą trzeba zrobić
Jaguar XJ6 4,0 SPORT
Renault Laguna II PH II 1,9 DCi
Renault Megane I PH II 1,4 16V

bilu

Re: [AVANTIME 3.0 V-6]-problem z szybami

Post autor: bilu »

Szyby dzialają jak kiedyś i trzeba 5 sek. przytrzymać jak opisaliście wyżej. wielkie dzieki za podpowiedz.pozdrawiam
temat zamkniety

Zablokowany