iparts></a>
<a href= francuskie

[avantime 02r 2.0T] Problem z szybami.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
wero485

[avantime 02r 2.0T] Problem z szybami.

Post autor: wero485 »

Witam.
Jestem tu nowy.
Mak kilka pytan odnosnie Avantima
Gdyz posiadam takiego.
2.0 T z 2002 roku.
I mam z nim problem podczas jazdy uchylaj mi sie szyby przednie , tak jak by ktos chcial drzwi otworzyc podczas jazdy.
Bo jak zapewne wiecie przy otwieraniu drzwi szyba sie uchyla o jakies 3cm. od uszcelki.
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 stycznia 2011, 19:00 przez wero485, łącznie zmieniany 3 razy.

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Problem z Avantimem

Post autor: Sidenis »

[warntxt]Zapraszam do zapoznania się z działami istniejącymi na forum. I umieszczanie swoich postów w odpowiednich. I przede wszystkim zwracam uwagę na dostosowanie tytułu posta do obowiązującego regulaminu w dziale RENOTECH.[/warntxt]
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Jabadu

Re: Problem z Avantimem

Post autor: Jabadu »

możesz mieć coś z wyłącznikiem krańcowym, prawdopodobnie uszkodzony będzie ten mikrowyłącznik który jest w zamku w drzwiach i odpowiada za zapalanie się światła (czy to tez występuje? ) w aucie podczas otwierania drzwi. Drugą opcją może być brak dobrego styku na złączu drzwi i słupka - rozepnij kostki i sprawdź czy styki są czyste.

wero485

Re: Problem z Avantimem

Post autor: wero485 »

Dzieki za odpowiedz. Tak swiatlo sie zapala jak szyby sie opuszczaja.Jest jeszcze taki myk ze jak zablokuje drzwi przyciskiem od srodka jest ok.

Baron

Re: Problem z Avantimem

Post autor: Baron »

[warntxt]Szanowny Kolego. Dostosuj proszę temat do panujących reguł. Koleżanka nakierowała Cię, że masz zapoznać się z regulaminem i poprawić temat. Zignorowałeś to i dalej piszesz w temacie. Nie mówiąc już o tym, że podpinałeś się z Twoim problemem gdzie popadnie (temat powitań). Szanuj te kilka prostych reguł panujących na Renotechu - są po aby innym łatwiej było skorzystać z zamieszczanych tutaj porad.
Jutro temat leci do kosza, jeśli go nie poprawisz :([/warntxt]

ODPOWIEDZ