iparts></a>
<a href= francuskie

[Espace IV 2.0 16V] Cieknie olej po stronie rozrządu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Marcin

[Espace IV 2.0 16V] Cieknie olej po stronie rozrządu

Post autor: Marcin »

wymieniony rozrząd było wszystko w porządku, po przejechaniu 2 tys. cieknie olej pytanie skąd może być ten wyciek?simeringi powymieniane na nowe

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Post autor: malczyk2000 »

Gdzie ten olej? Podaj więcej szczegółów. Góra? Dół?
Powered by L7XE V6 24V

Marcin

Post autor: Marcin »

Słuchaj, wyciek zaczyna się od górnej części tej plastikowej obudowy rozrządu. Dzieje się coś dziwnego mianowicie: jestem drugim właścicielem tego samochodu, poprzedni wymieniał rozrząd w serwisie, po wymianie też miał wyciek, serwis naprawiał ponownie czyli dwa razy i dalej to samo stwierdzili głowice też była naprawiana a przy okazji wiadomo znowu rozrząd czyli w sumie trzy razy. Jak kupowałem było wszystko w porządku nie ciekło, przejechałem około 5 tys. i zaczeło lecieć. Pojechałem do mechanika który pracuje w reno i stwierdził, że prywatnie może mi to naprawić podejrzewał znowu rozrząd, wszystko oryginał kompletny rozrząd / simeringi i nareszcie dobrze nie cieknie.Po przejechaniu około 2 tys znowu leci Pomocy co jest z tym olejem???

Marcin

Post autor: Marcin »

Wygląda to tak jakby po wymianie simeringów na nowe problem ustępował, ale po kilku tysiącach powraca, gdyby miał być problem z głowicą to po tej ostatniej wymianie rozrządu olej nadal by leciał a było w porządku, czy nie takie simeringi jak powinny być? W karcie pojazdu ma taki kod silnika F4R710, napotykałem się na różne kody F4R711, 790, 791 taki jak mam ja nie znalazłem też mnie to zastanawia czemu tak jest. Jak ktoś ma jakieś pomysły albo miał podobny problem to bardzo proszę o pomoc, będę musiał jechać ponownie do tego mechanika żeby to sprawdził bo już mnie to zaczyna wkurzać, jeszcze ta pogoda nie odpowiednia.

evolution1

Post autor: evolution1 »

Pomysl nad kupnem uszczelnien typu "CR" zamiast zimeringow, jesli sa do twojego modelu to moze pomoze. Cos takiego http://translate.google.pl/translate?hl ... seals.html zdjecie http://www.tritecmotorsports.com/images ... awhide.jpg

ODPOWIEDZ