iparts></a>
<a href= francuskie

[ESPACE '03] - Podejrzany hałas z przodu samochodu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
vr_6

[ESPACE '03] - Podejrzany hałas z przodu samochodu

Post autor: vr_6 »

Witam.Niedawno kupiłem Renault Espace z 2003r 2.2DCI.Wszystko ładnie pieknie gdyby nie to ze pojawil sie podejrzany dzwiek.Poczatkowo pomyslalem ze to moze opona lub klocek hamulcowy.Lecz wiem ze napewno nie.Dzwiek ten jest słyszalny w kabinie jadac wolnymi predkosciami,w miare przyspieszania zanika.Dochodzi z prawej nprzedniej strony i slychac go tylko podczas przyspieszania i rownej jazdy.Zanika gdy zdejme noge z gazu lub zmienie bieg na luz.Czy ktos z kolegow mial podobny problem.Az sie boje jechac do servisu.Za wymiane rozrzadu zarzyczyli sobie 2200zł.Dziekuje za jakiekolwiek informacje
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 maja 2009, 19:43 przez vr_6, łącznie zmieniany 2 razy.

pecado

Re: ESPACE

Post autor: pecado »

vr_6 pisze:Za wymiane rozrzadu zarzyczyli sobie 2200zł.Dziekuje za jakiekolwiek informacje
Przepraszam, bo nie pomogę w problemie, ale w którym serwisie zażyczyli sobie 2kafle za wymianę rozrządu? szok

vr_6

Post autor: vr_6 »

No akurat w tym pomocy juz nie potrzebuje.Rozrzad wymieniony

chevy5

Post autor: chevy5 »

Witam prawdopodobnie pada ci przegub wewnętrzny.Pojedz do mechanika niech to sprawdzi.


Pozdrawiam:-) samochodzik

hyrus1
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 13:17
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: [ESPACE '03] - Podejrzany hałas z przodu samochodu

Post autor: hyrus1 »

mozesz napisac czy to byl faktycznie ten przegub? bo u mnie to samo prosze o pomoc u mnie tak samo sie dzieje cry
renault fuego, renault 19 phI, renault clio 1, renault laguna 1, renault scenic 1 ph II, renault espace IV

ODPOWIEDZ