iparts></a>
<a href= francuskie

[Espace IV 2.0T 2007r]Zniknął bluetooth

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
makani
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 października 2017, 16:47
Renault: Espace
Silnik: 2.0 T

[Espace IV 2.0T 2007r]Zniknął bluetooth

Post autor: makani »

Witam
mam takie pytanie: do niedawna telefon bez problemu łączył mi się z zestawem głośnomówiącym samochodu. Parę dni temu oddałem auto do lakiernika (lewe drzwi przód i tył i lewy błotnik) i od tego czasu bluetooth nie działa. W ogóle nie wiem czy to ma związek z lakiernikiem i może problem leży gdzie indziej. Kiedy chcę sparować telefon to w ogóle nie widzi on samochodu. Samochód to Espace 4 z 2007 r.radio Carminat dvd (czy jakoś tak).
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 października 2017, 09:12 przez makani, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zniknął bluetooth

Post autor: kudlaty »

Po pierwsze:
Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.
Po drugie:
Może lakiernik się rozpędził z rozbieraniem i zaczepił gdzieś o antenę? Znajdź ją i sprawdź czy działa

makani
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 października 2017, 16:47
Renault: Espace
Silnik: 2.0 T

Re: [Espace IV 2.0T 2007r]Zniknął bluetooth

Post autor: makani »

Ok, a czy wie ktoś gdzie ją można szukać? Swoją drogą moduł bluetooth jest chyba w schowku od strony pasażera a mi rozbierali drzwi od strony kierowcy.

ODPOWIEDZ