iparts></a>
<a href= francuskie

[ESPACEIII 2.016v] problem z pompą paliwa

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
sigma412

[ESPACEIII 2.016v] problem z pompą paliwa

Post autor: sigma412 »

witam w moim espace zamarza pompa paliwa,czy ktos ma jakąs rade na to ?niewiem co robic przy temp -1 po przekręceniu kluczyka słychać ją jak się załancza a pry temp.-5do15 nie słychać nic i nie moge odpalić teraz czekam na odwilrz,oczywiście lałem denaturat do baku po niektórych radach ale to też nic nie dało,tak więc auto mam uziemione ,zaznaczam ze jesto moja pierwsza zima z tym autem i dotąt nie spotkałem się z takom anomaliom a miałem różne auta,dobrze ze zona ma tico i na niego te mrozy nie działają ten bolid jezdzi a,mój stoi dzieki za rady.....

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [ESPACEIII 2.016v] problem z pompą paliwa

Post autor: VoN »

Są dodatki na stacjach paliw do PB i ON które pomagają przy bardzo niskich temperaturach... Mi przy -14 zamarzła ropa w Kangoo, dolałem dodatku do ropy i pali teraz spokojnie przy -20. Najlepiej teraz wstawić auto to ogrzewanego garażu- nawet na holu ale wstawić (może jakiś znajomy użyczy bo jedzie do pracy i będzie garaż pusty?- pomyśl ;) ) jak wstawisz dolej dodatek według danych na etykiecie.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

sigma412

Re: [ESPACEIII 2.016v] problem z pompą paliwa

Post autor: sigma412 »

dzięki za rady,ale z garażu nici ,dzisiaj kupiłem taki dodatek zobaczymy czy to coś da,byle do wiosny......

Szybki
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 327
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 22:02
Renault: Espace III Espace IV
Silnik: F3R z LPG F4Rt z LPG
Lokalizacja: Milejów-Osada (LLE)
Kontakt:

Re: [ESPACEIII 2.016v] problem z pompą paliwa

Post autor: Szybki »

Musiales miec kiepskie paliwo z baku z domieszka wody dlatego zamarzla pompa. Innego wyjscia nie ma. Mozliwe, jesli jezdzisz na LPG ze zostalo ci malo paliwa z baku i przymarzlo :) Jesli nie masz LPG to tylko zla jakosc benzinen.
Forum Espace,Avantime
był EII 2,0 LPG 93r
jest EIII F3R 97r LPG, EIV F4Rt 03 LPG

Klub Renault Espace na Facebook'u

ODPOWIEDZ