iparts></a>
<a href= francuskie

[Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

[Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

witam proszę o radę autko kręci lecz nie odpala - natomiast na tzw. "zaciąg" pali od razu po zgaszeniu nadal nie odpala.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 października 2011, 20:42 przez mariusz1500, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pamiętaj następnym razem jeszcze o nawiasach kwadratowych w temacie

DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

akumulator jest ok . jest nowy sprawdzony a auto kręci a nie zapala co jest ??

sigma412

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: sigma412 »

witam,jesli się nie myle to wtryski,nie jestem pewien ale się dowiem ,bo mój kolo mioał to samo w lagunie II z tym samym silnikiem z kluczyka ani rusz a na pych palił,z tego co pamientam to niezle sie najezdził po warsztatach zanim doszli co jest grane koszt wtrysków tylko nie wiem dokładnie wywalił ok 1800zł jutro z nim pogadam to napisze dokładnie co i jak......

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: Martinez »

Podepnij lepiej clip, zamiast wróżyć z fusów ;)
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

Dzięki za rady czekam na naprawę w warsztacie specjalizujacym się w takich wynalazkach mam termin na 15 listopada . Sigma jak coś się dowiesz to napisz raz jeszcze dzięki i Pozdrawiam.

sigma412

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: sigma412 »

witaj,co nieco dopytałem a więc dobra rada to udaj się do warsztatu ktory zajmuje sie pompami wtryskowymi i wtryskiwaczami moj kolo zanim tam dotarł odwiedził i sprawdził pod kompem auto wymienił czujnik bodajrze wału i jeszcze raz pojechał na komputer i nic i tak stracił 5 stuwek,dopiero jak oddał auto do warsztatu co sie zajmują wtryskami to auto chula ,regeneracja wtrysków 1200zł,laguno kola tez jest 2004 r i ten sam silnik moze u ciebie jest ta sama usterka acha u niego auto paliło jak było zimne ale gdy sie rozgrzał to nie jedynie na pych ,a jak uciebie?

DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

Witaj sigma412 dzięki za wieści jak już pisałem 15 listopada zostawiam auto w warsztacie który zajmuje się pompami i wtryskami mają też komputer . Moje auto kręci lecz nie pali wogóle natomiast na pych odrazu zaskakuje i pali jak zgaszę to znów to samo kręci a nie pali. Raz jeszcze dzięki odpiszę po zdiagnozowaniu i naprawie - co to było..Pozdrawiam.

sigma412

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: sigma412 »

witaj,mam nadzieje ze twoi fachmani są ok.,ceny które ci przectawiłem są cenami z warszawy bo tam mój kolo mieszka ale po zbadaniu cisnienia pompy na listwie i wtrysków i mpodpięciu pod kompa musiał zainwestować w regeneracje wtrysków i auto chula ,no nie stety to jest tylko 'reno"do tej pory woziłem się audi i tam nie było problemów z wtryskami czy silnikami ,pierwszy raz mam francuza i troche poczytałem zanim sie zdecydowałem jaką jednostkę napendowom wybrać więc wybrałem benzyne chociaz wolałbym dizla lecz reno nie szczyci sie trwałośćią dizli chociaz kolo mi mówił ze ten 1.9dti jest bardzo poruwnywalny i trwały jak u audi 1.9 tdi lecz ich niema tak wiele na rynku jak przezyje zime bez problemów to będe wmiare zadowolony bo niektóre francuskie rozwiązania sa poprostu francuskie......pozdrawiam.Ps długo masz espasa

DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

witaj Espace mam dwa lata wcześniej miałem glfa IV z silnikiem 1.9 tdi Jak naprawię Espace to będzie do sprzedania bo kupiłem we Francji megane II z rok 05 niestety z takim samm silnikiem co espace tj. 1.9 dci.

sigma412

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: sigma412 »

Witam i zapytam ,jak tam po naprawie ,napisz kilka słów bo jestem ciekaw.......

DERBI.W
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 08:37
Lokalizacja: Złotoryja

Re: [Espace IV 1.9 dci 2004] problem z odpaleniem

Post autor: DERBI.W »

Witam wczoraj dopiero odebrałem auto padły dwa wtryski mechanik powiedział iż jedną z przyczyn jest nasze polskie paliwo- koszt naprawy 800zł. Pozdrawiam. Wtryski są po regeneracji.

ODPOWIEDZ