iparts></a>
<a href= francuskie

[Twingo I 1,2 '99] Sanki...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

[Twingo I 1,2 '99] Sanki...

Post autor: Maciek R4 »

Mam prośbę - mógłby mi Ktoś zrobić wyraźne foto lub podesłać tutaj jeżeli takowe posiada zamontowanych sanek w T I (moje jak w temacie i obok, czyli '99 - i takie mnie interesuje...chyba, że nic na dole nie było zmieniane to może być inny rocznik)...głównie chodzi okolice tylnego mocowana do nadwozia -> jak wygląda położenie poziome/różnica poziomów płaszczyzny sanek do podłogi auta...

dokładnie o płaszczyznę zaznaczoną zieloną kreską do płaszczyzny niebieskich kresek (podłużnica/podłoga) - jak się ma do podłogi, czy jest na równo, czy nie? jeżeli nie to ile i w którą stronę przesunięte...

Obrazek

Blacharz robiący mi progi przy odbieraniu auta powiedział, że zrobił progi + co trzeba było do linii podłużnic przednich na podłodze...dalej jak to stwierdził - za duża robota dla niego, bo musiałby zwalać właśnie ww. sanki i całe zawieszenie...więc będę musiał to zrobić sam - trochę rudej tam jest...

wujka googla przepytałem, ale mało rozmowny w tej kwestii był i jest, a w książce za mało wyraźnie to mam narysowane...


Mi się wydaje, że u mnie jest coś nie tak - jakby dociśnięte do podłogi, a że będę je wymieniał - tylko jeszcze żonie o tym muszę powiedzieć :mrgreen: , bo są tego troszku zjedzone :roll:



Lub - jest Ktoś z okolic Otwocka/Wiązowny i zechciałby na 5 minut człowiekowi z miarką i aparatem udostępnić Twingo ;)




- przerzuciłem też tutaj...twingowcy zgodnie milczą w tym temacie :/
za duży obrazek

ODPOWIEDZ