iparts></a>
<a href= francuskie

[Kangoo 1.9D ] co to za silnik FC0JAF (dymi szarpie ) foto

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kisiel78

[Kangoo 1.9D ] co to za silnik FC0JAF (dymi szarpie ) foto

Post autor: kisiel78 »

Witam,
Kupilem 4 tygodnie temu Kangoo Witam,wszytko mialo byc ok.
Cos mnie wzielo zeby sprawdzic filtr powietrza i go nie bylo, po drodze znalazlem odpiety czujnik tem. powietrza zalozylem filtr i podlaczylem czujnik.
Od tej pory samochod jak go odpalilem zaczol nierowno chodzic i czasem dymic na bialo jak sie zagrzal bylo ok. wymienilem czujnik tem powietrza nic nie pomoglo.
Kilka dni temu po odpaleniu na zimnym zaczol chodzic dobrze ale jak go zgasilem i zapalilem, znow powtorka bylo tak dwa dni teraz spowrotem to samo po odpaleniu szarpie i dymi z pod maski i tumnika.
Dodam ze mam pompe lucas epic bez linki.przebieg 125000 tys
wyczyszczone kazde polaczenie jakie znalazlem, podlaczalem moj elm 327, nie pokazalo bledow,EGR wyczyscilem nie byl zabardzo zabrudzony

Juz wiem ze ELM nie nadaje sie renault(podjade sprawdzic w piatek) ale teraz w dodatku szukam jaki ja mam model slilnika.W jakich innych modelach byl montowany.

Mam pomoc z roznych forum ale kazdy mowi mi na przykladzie swojego silnika a ja nie moge znalesc niektorych podzespolow w moim ;(

Kangoo 665 1.9 D a slinik FC0JAF

dzieki i pozdrowionka

Edit:

hi
dodam fotki moze ktos pozna ten silniczek

na innym forum powiedziano mi ze moze przeplywomierz ale gdzie go znajde ??

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2010-05-25, 18:38 ]
Używamy opcji "zmień"
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 maja 2010, 17:37 przez kisiel78, łącznie zmieniany 4 razy.

kisiel78

Post autor: kisiel78 »

hi,
Dzis bylem podpiac clip, nie pokazalo bledow ale pokazalo ze pompa pracuje w trybie awaryjnym,Wiec jak mozna znalesc na forach to ta nieszcesna pompa Lucas Epic sterowana elektronicznie.
Wiec jedynie podkladeczka 0,25 lub wymiana pompy;(

pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

RAPczyn
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2008, 07:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: RAPczyn »

Po nr. VIN powinieneś wiedzieć jaki to silnik (bodaj od 9 do 15 miejsca w VIN).

mkwachu

Post autor: mkwachu »

witaj

dla typu technicznego FC)J silnik to F8Q / 632.

Przed demontażem pompy warto było sprawdzić działanie elektrozaworów sterujących położeniem nastawnika oraz wyjścia sterownika na te zawory...

Pozdr.

ODPOWIEDZ