iparts></a>
<a href= francuskie

[Kangoo] Problem z danymi w dowodzie O1, O2

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kaska549
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 22 sierpnia 2017, 13:52
Renault: kangoo
Silnik: 15 dci

[Kangoo] Problem z danymi w dowodzie O1, O2

Post autor: kaska549 »

Witam, posiadam renault kangoo 2004r to przedłużane Maxi, zostało sprowadzone z zagranicy 2014r jestem drugą właścicielka w Polsce. Problem polega na tym że potrzebuje haka, zamówiłam założyłam i problem pojawił sie przy przeglądzie bo w dowodzie w miejscach gdzie powinna być wpisana masa przyczepy jest 0, na tabliczce znamionowej jest tez 0. Powiedzieli mi że prawdopodobnie ten co sprowadził i rejestrował nie podał ze będzie przeznaczone do ciągnięcia i już po ptakach i nie mogę założyć haka. Da się to jakoś odkręcić?

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [Kangoo] Problem z danymi w dowodzie O1, O2

Post autor: ZygaM »

Bzdura. Jedziesz na stację diagnostyczną, oczywiście najpierw zapytaj na stacji czy są uprawnieni. Jeśli tak, to wbijają hak - dodatkowa opłata, dostajesz dokument i jedziesz z nim do Starostwa do Wydziału Komunikacji.
Najlepiej kupić hak z homologacją - tak miałem z hakiem w Scenic RX4, miałem hak jak tylko go kupiłem. Diagnosta znalazł naklejkę na haku, że Renault, że RX4 i po problemie.
Jeśli jednak kupiłaś hak niewiadomego pochodzenia lub po prostu dedykowany, to musisz zlecić montaż tego haka homologowanej stacji, bo tu trzeba też instalację elektryczną, to torchę kosztuje, ale wystawiają homologację na hak i montaż haka oraz instalację. Z tymi dokumentami jedziesz na stację diagnostyczną i do Urzędu.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

ODPOWIEDZ