iparts></a>
<a href= francuskie

[megane hatchback 96r. 2.0 8v] przewód pompy wspomagania

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
maniek1985

[megane hatchback 96r. 2.0 8v] przewód pompy wspomagania

Post autor: maniek1985 »

Witam posaidam nietypowa wersje chyba megane 2.0 8v z 96r. bez klimy przetarł sie przewod ktory idzie z pompy wspomagania do przekladni kierowniczej przy odkrecaniu niestety okazało sie ze sruby byly tak zapieczone ze trzeba było je ukrecic . teraz nie potrafie nigdzie dostac takiego przewodu nie wiem czy wersja 1.6 moze miec ten sam przewod bo wyglada podobnie w serwisie taki przewod cenia sobie 500pln-600pln ludzie pomozcie moze ktos mial podobny problem. POzdrawiam

byłem w takiej firmie tubes.com.pl tez sie tym zajmuja i powiedzieli mi ze nie sa w stanie nic zrobic jezeli koncowki sa uszkodzone to podono jakis nietypowe sa koncowki tutaj znalazłem cos podobnego do mojego http://moto.allegro.pl/renault-megane-p ... 20147.html prawie taki sam tylko ze 1.6 pojemnosc i nie wiem czy to bedzie pasowac a ten pan sie nie oreintuje co to wystawia
Ostatnio zmieniony środa, 27 października 2010, 13:59 przez maniek1985, łącznie zmieniany 2 razy.

Osman82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 22:35
Renault: Megane i Laguna
Silnik: 1.4 16V 1.8 8V
Lokalizacja: Kowalewo Pom.

Post autor: Osman82 »

Kolego popraw temat aby był zgodny z regulaminem bo administarcja niedługo napisze do ciebie ;)

a zobacz Tutaj

tu masz konkretnie pod ten silnik
Jeśli obawiasz się, że nikt nie dba o to, czy jeszcze żyjesz, przestań płacić rachunki za prąd. roll

ODPOWIEDZ