iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane I ph I 96r 1.6] Rozładowywujący się Akumulator

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
SzaŁaS

[Megane I ph I 96r 1.6] Rozładowywujący się Akumulator

Post autor: SzaŁaS »

Witam. tak jak w temacie. coraz czesciej z dnia na dzien w nocy akumulator rozładowywuje mi się. Wczoraj nawet naładowalem go prostownikiem. Dzisiaj wchodze do auta i pierwszy oznak ze nie odpali to ledwo otwierający się centralny. Drugi oznak ledwo załączająca sie pompka paliwa i ledwo jadące na swoją pozycje wskazówka od paliwa. No i nie myliłem się. Przekręcam kluczyc, rozrusznik leeedwo co leniwie kręci i lipa. Licznik się resetuje, kilometry przejechane też, pali się kontrolka akumulatora i co dziwne kontrolka poduszki.

Jakieś porady co może pożerać prąd? Lampkę w bagażniku nawet odłączyłem wczoraj i nic.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 września 2010, 10:15 przez SzaŁaS, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Popraw temat na regulaminowy I wymien aku na nowy bo tego juz szlag trafil-pewnie zwarcie miedzycelowe.

SzaŁaS

Post autor: SzaŁaS »

Radio się włącza a nawet muzyka z głośników nie leci. A może prąd ucieka gdzieś. żadna lampka się nie pali na pewno. TO takie zwarcie mogło z dnia na dzień powstać?

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Oczywiscie. Najprostsze wyjscie wyjmij aku, naladuj I zostaw. Jak na drugi dzien bedzie znowu pusty to masz pewnosc ze to aku. Stary aku zwykle mozna oddac w sklepie do recyklingu kiedy kupujesz nowy.

SzaŁaS

Post autor: SzaŁaS »

Tylko taki problem jest u mnie, że jak aku wyciągnę to mi komputer od gazu się zresetuje.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

No a nie ma pamieci ustawien?

SzaŁaS

Post autor: SzaŁaS »

No własnie nie ma. ostatnio odłączyłem aku bo była potrzeba, spowrotem podłączam i komp rozregulowany

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

SzaŁaS, to podjedź do gazownika niech ci założy pamięć LPG i wio po nowy akumulator.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

SzaŁaS

Post autor: SzaŁaS »

Też jest to pomysł.

SzaŁaS

Post autor: SzaŁaS »

Akumulatory wymieniony na firmy AD model Premium budowane na licencji Centry z ich gwarancją. Problem ucichł :D Przy okazji wyczysciłem czujnik położenia wału a w czwartek silniczek krokowy przeczyszczę

ODPOWIEDZ