iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II] Bezpiecznik na klemie +

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kepa416
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 12:48

[Megane II] Bezpiecznik na klemie +

Post autor: kepa416 »

Witam szukam bezpiecznika na klemę aku. Na poniższym zdjęciu ten z pomarańczowym plastikiem. Przeszukałem okoliczne sklepy elektryczne i kilka samochodowych mają tylko i wyłącznie ten środkowy o wartości CAL4 ( 60 A ) ja potrzebuje ten pomarańczowy nie jestem pewien ale wyczytałem że jest to CAL2 ( 30 A). Czy ktoś z was dokupował coś takiego ? Albo co w zamian pewnego zrobić., Obecnie mam kawałek drutu miedzianego pod tymi śrubami. W ASO karzą kupić całą klemę bo koszt same bezpiecznika to 100 zł



Obrazek

[ Komentarz dodany przez: Sidenis: 2010-03-04, 17:13 ]
Przy pisaniu następnych tematów w renotechu używaj proszę nawiasów takich jak te :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 marca 2010, 17:12 przez kepa416, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

A moge wiedziec co zrobiles ze przepaliles taki bezpiecznik? Generalnie - zadzwon do dowolnego sprzedawcy na allegro ktory ma czesci do MII lub wpisz w googla "czesci do francuzów" a napewno bez wiekszego problemu znajdziesz potrzebny bezpiecznik. Ostatecznie polecam podzwonic po zaprzyjaznionych z klubem warsztatach i serwisach - auto drap i pozostali ktorzy maja swoje banerki na naszej stronie. Moze akurat beda mieli.

kepa416
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 12:48

Post autor: kepa416 »

Nie mam pojęcia auto kupiłem i już było tak a zamiast niego jest kawałek drutu. :) dziś zdjąłem przypadkiem osłonkę na klemie i ukazał mi się ten widok :)

G-Boy

Post autor: G-Boy »

kepa416 pisze:i ukazał mi się ten widok
ech.geniuszow nie brakuje :D W kazdym razie podzwon po firmach zajmujacych sie renaultamiz odzysku, przezdzwon tez do peugeota i citroena - przeciez to jeden chleb - tyle ze moze akurat oni beda sprzedawac te bezpieczniki jako czesc a nie z klema razem (pug,renault i citroen maja wieeeele wspolnych czesci ;) )

kepa416
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 12:48

Post autor: kepa416 »

http://allegro.pl/item913669027_bezpiec ... akosc.html znalazłem :) a info dostałem od salonu Fiata :O powiedzieli mi że to nazywa się MIDI

ODPOWIEDZ