iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane 1,6 8V] Wymiana uszczelki głowicy

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

O kurcze 5 zł. za sztukę? szok Ale teraz mnie wkurzyłeś, gdzieś wyczytałem że kkomplet śrub to koszt jakieś 100zł zdziwko Mam nadzieję że nic nie będzie ciekło :(
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Floydoo

Post autor: Floydoo »

nie jestem pewien ale kiedyś gdzies taką cene ktoś mi podrzucił, mi wydaje się że to nie dużo, kiedyś skręcałem głowicę w ciężarówce Volvo która miała 40 szpilek i jedna kosztowała 45zł netto, ale jakie byś nie kupił to na pewno bedziesz wiedział że zrobiłeś coś raz a dobrze, ja nie jestem zwolennikiem marek i nie twierdzę że uszczelka za 45 zł to nie uszczelka, bo sam taką mam i jest, ale podstawowe zasady montażu silnika staram sie przestrzegać bo warto.

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Szkoda, że teraz się odezwałeś :/ głowicę mam już skręconą :(
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Floydoo

Post autor: Floydoo »

bo dopiero dziś to forum znalazłem :D, spoko zobaczysz co bedzie moze sie dobrze ułozy i bedzie fajnie chdzić a jak nie to już bedziesz wiedział jak zrobić dobrze ja zawsze mogę pomóc

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Jutro dam znać jak odpalę megi i zrobie co nie co kilometrów.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

No to dziś odpaliłem autko i jak narazie jest spoko, odpaliło od kopa. Poluźniłem lekko zawory i za 2-3 dni ustawie tak jak powinny być. Jak narazie to zaoszczędziłem około 300zł viva
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

ODPOWIEDZ