iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane I phI 96r]Przekażnik do halogenów

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

[Megane I phI 96r]Przekażnik do halogenów

Post autor: Vargas »

Witam.
Zakupiłem halogeny kupiłem oryginalną manetke do halogenów i teraz mam pytanie czy do podłączenia jest potrzebny przekażnik? sa różne opinie niektórzy pisza żee nie a inni że tak. Teraz to już nic nie wiem.
Proszę o odpisanie konkretnie jak to ma być.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 lipca 2009, 19:37 przez Vargas, łącznie zmieniany 2 razy.

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adam R25 »

w oryginalnej instalacji na pewno powinien być przekaźnik. Poszukaj schematu i będzie wiadomo
Obrazek

P_r_z_e_m_o

Post autor: P_r_z_e_m_o »

Jest przekaźnik, powinien być na panelu przekaźników za panelem bezpieczników w kabinie. Zrób jak radzi Adam R25, ściągnij schemat elektryczny. Istnieje również szansa, że w kostce pod kierownicą masz wszystkie niezbędne przewody.

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Jako takowego schematu nie potrafie znaleść w wirtualnym świecie :(
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

P_r_z_e_m_o

Post autor: P_r_z_e_m_o »

Schemat jest na ftp-ie

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Daje takie fotki może to coś pomoże

Obrazek


Obrazek


Innych przekażników nie widzę
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Grego1986

Post autor: Grego1986 »

Witam wszystkich mam ten sam problem... mam halogeny i fajnie byłoby je zamontować ale zastanawiam się jaki musi być do tego przekaźnik? jak on się nazywa i gdzie go wpiąć... manetki to najmniejszy problem bo to gdzie się będzie pstrykać to kwestia gustu ale żeby to wszystko działało musi przejść przez przekaźnik ma ktoś schematy... pomogły by na pewno!! Dzięki z góry! :)


EDIT:

Ja myślę tak... jak źle to wyprowadźcie mnie z błędu :) Najpierw halogeny do nich idzie wiązka, która swą końcówką wpina się do przekaźnika ( nie wiem gdzie) i (do jakiego) a później kolejna wiązka wchodzi do kabiny i podłączamy ją do manetek lub jak kto woli do jakiegoś włącznika... Tak to wygląda??
Ostatnio zmieniony sobota, 6 marca 2010, 16:39 przez Grego1986, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ