iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane I 2001 1,6 16V benzyna] Drgania po wymianie rozrządu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
_Grochu
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 1 maja 2021, 14:30
Renault: Renault Megane
Silnik: 1.6

[Megane I 2001 1,6 16V benzyna] Drgania po wymianie rozrządu

Post autor: _Grochu »

Po wymianie rozrządu 9auto wiekowe - ale autentyczny przebieg 152 tyś - mam od nowośc0) - komplet z pompą wody; silnik pracuje głośniej - drży na wolnych obrotach i wpada w rezonans w trakcie zwiększania obrotów. Doradźcie gdzie w Warszawie dobry warsztat który sprawdzi wykonana usługę ( nie chcę zwracać auta tam gdzie było robione - bo nie mam zaufania czy nie będzie jeszcze gorzej) i w razie konieczności ustawienia wszystkiego poprawnie nie zedrze majątku. Mam podejrzenia że przy odkręcaniu koła - (wymiana uszczelniacza) nie był poprawnie zablokowany korbowód i może coś się "przestawiło"

RadekNE L3 GT
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 263
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:26
Renault: Laguna 3 GT
Silnik: 2.0dci
Lokalizacja: Elbląg

Re: Megane I 2001 1,6 16V benzyna

Post autor: RadekNE L3 GT »

Wydaje się że przy wymianie rozrządu ten "ale mechanik" nie zbyt starranie poustawiał wszystkie parametry z sobą, znaki . Nie jeździj tym autem bo możesz tylko zepsuć auto (silnik) . Nie jestem z twojego rejonu więc ciężko mi coś tu podpowiedzieć. Ja jestem z Elbląga tu na miejscu jest spec od silnikow chwila i wie co silnikowi jest. Posprawdzaj w Google opinie mechaników w Warszawie opowiedz mu po części historie jaka masz. Podjedz do wybranego . Wydaje się że te 200-300zl napewno musisz przygotowana robociznę. Trzymam kciuki za załatwienie sprawy

Awatar użytkownika
adamos111
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 656
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 21:40
Renault: Koleos 4x4 automat
Silnik: 2.0 dCi 2012r
Lokalizacja: Podlaskie

Re: [Megane I 2001 1,6 16V benzyna] Drgania po wymianie rozrządu

Post autor: adamos111 »

RadekNE Ty czytasz co piszesz czasami?I nie chodzi mi o porady.To aż żal czytać.
Koleos i Modus

ODPOWIEDZ