iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane 2 1.4 16v] Pisk z pod maski

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Drakean
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:02
Renault: Megane 2
Silnik: 1.4 BM0

[Megane 2 1.4 16v] Pisk z pod maski

Post autor: Drakean »

Cześć, jestem nowy więc się przedstawię. Mam na imię Patryk i od trzech lat mam tą... super megane 2 :palm:
Od kilku tygodniu mam problem ze świstem od strony rozrządu. Myk polega na tym, że świst pojawia się tylko podczas jazdy i tylko przy wciśniętym pedale gazu w pozycji "neutralnej" czyli ani nie przyspieszam, ani nie hamuje silnikiem, jadę ze stałą prędkością. No i przy przyspieszaniu, jakby pisk był tylko w konkretnych momentach obrotowych, ale na 5tce pisk pojawia sie ciągle gdy chcę jechać ze stałą prędkością..
Nie wiem co jest grane, myślałem, że to kończy się sprzęgło, ale po wymianie nadal jest ten problem. Jest to dość donośny pisk więc fajnie byłoby się go pozbyć jak najszybciej, bo nie wiadomo co może tam się podziać, a na lawecie jakoś nie widzi mi się wracać :D
kod silnika - BM0
Ostatnio zmieniony środa, 14 kwietnia 2021, 19:00 przez Drakean, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Świst pod maską

Post autor: kudlaty »

Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.

ODPOWIEDZ