iparts></a>
<a href= francuskie

megane 4

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
matmegane4
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2018, 11:16
Renault: megane 4

megane 4

Post autor: matmegane4 »

Witam wszystkich posiadaczy meganki 4 mam problem a mianowicie jak się siedzi w samochodzie i się go zamknie będąc w środku i po jakimś czasie chce się wyjść to słychać buczenie jak by z komputera ma ktoś taki przypadek ? druga sprawa to że znalazłem w sieci nr.vin wadliwych meganek które powinny się zgłosić do salonów i oczywiście jest tam moja :( informacja dotycząca wadliwych samochodów bodajże wyszła w maju 2017 roku tak wynika z dodania artykułu ja auto kupiłem w kwietniu 2017 czy nie powinno być tak ze salon powinien mnie o tym poinformować ??? a nie ja po roku czasu taka informacje w internecie znalazłem bardzo proszę o odpowiedzi Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: megane 4

Post autor: Vargas »

Na jakiej stronie znalazłeś swój nr. vin ?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

matmegane4
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2018, 11:16
Renault: megane 4

Re: megane 4

Post autor: matmegane4 »

nie wiem czy mogę tu linki wklejać ale co tam tu jest stronka https://www.samar.pl/wiadomosci/usterki ... cale=pl_PL dajcie znać czyje autka tam się znajdują i czy zgłaszał się ktoś do salonów

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: megane 4

Post autor: kudlaty »

Wystarczy publikacja. Niektóre firmy np. właśnie Renault nie informują klientów. Jeżeli tak jest to jedź do ASO nie usuną usterkę/wadę.

Poza tym przydałoby się:
Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.

ODPOWIEDZ