iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II sedan] Bagaznik

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Othinov
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2017, 12:16
Renault: Megane II Sedan
Silnik: 1.6

[Megane II sedan] Bagaznik

Post autor: Othinov »

Witam
Proble dotyczy bagaznika, normalnie sie otwieral i zamykal nagle przestac dzialac i nie potrafie go otworzyc. Podczas proby otwierania slychac ze mechanizm dziala. Moze macie jakas rade?

Awatar użytkownika
PREZES_46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 19:55
Renault: Megane II Grandtour
Silnik: 1.6 16v

Re: [Megane II sedan] Bagaznik

Post autor: PREZES_46 »

Witam.Podepnę się pod temat. Problem dotyczy dla odmiany wersji Grandtour. Od pewnego czasu bagażnik nie daje się otworzyć . Klikam przyciskiem i nic. Kolejnym objawem jest to iż podczas zamykania klapy po chwili zamek puszcza i klapa sama się otwiera. Bywa tak nawet i trzy razy z rzędu. Podejrzewam wiązkę przewodów która idzie w osłonie do klapy , może jakiś przewód się przetarł. Miał ktoś taki problem? ? ? jeszcze jedno pytanie na koniec. JAk OTWORZYĆ BAGAŻNIK w INNY SPOSÓB???

Awatar użytkownika
PREZES_46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 19:55
Renault: Megane II Grandtour
Silnik: 1.6 16v

Re: [Megane II sedan] Bagaznik

Post autor: PREZES_46 »

Witam ponownie. Wczoraj dobrałem się do tej gumowej osłony wiązki kabli które wychodzą z dachu auta i idą do tylnej klapy. Okazało się że jeden z czarnych przewodów(zasilanie guzika otwierania klapy bagażnika) jest nadpalony i złamał mi się w rękach. Ciężko dostać się do połowy tych przewodów ze względu na tą gumową osłonę.Naprawa polegała na dosztukowaniu kawałka przewodu, przeciągnięcia go drutem przez osłonę i zlutowaniu całości i wciągnięciu ponownie w osłonę tak by miejsca naprawiane były w gumie. Zamek bagażnika działa prawidłowo. Mam tylko jedno pytanie bo kiedy klapa jest uniesiona i naciskam guzik otwierania to w tym samym czasie zaświecają się lampki podświetlenia tablicy rej.

ODPOWIEDZ