iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 1.4 03r] akumulator jaki?

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
grom1991

[Megane II 1.4 03r] akumulator jaki?

Post autor: grom1991 »

Witam musze kupić nowy akumulator. Obecenie siedzi centra 47 Ah 450A. przegladając katalogi różnych producentów to to mojej meganki zalecany jest 64Ah . o co chodzi? jaki kupić w takim razie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź ponieważ do jutra muszę zakupić nowy :)

Awatar użytkownika
djmonkey
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 15 września 2013, 21:14
Renault: Megane Kombi
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Megane II 1.4 03r] akumulator jaki?

Post autor: djmonkey »

Zakup ten zalecany ponieważ na pewno będzie mieć większy prąd rozruchowy a dodatkowa pojemność na pewno się przyda. A tylko zobacz czy ten większy ci wejdzie pod maskę .

grom1991

Re: [Megane II 1.4 03r] akumulator jaki?

Post autor: grom1991 »

czyli co polecacie ten 64Ah ?? ale czy on nie będzie nie doładowany cały czas? jeżdzę żadko trasy to max 15 km dziennie, w ASO zalecają ten 47 Ah , w dialogysie pokazuje ze zalecany jest akumulator 45 Ah i 420 A, jestem skolowany nie wiadomo już co brać :P No i 64 Ah to nie do diesla pasuje przypadkiem :) ?

Awatar użytkownika
Much-Majster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: niedziela, 10 marca 2013, 14:30
Renault: Megane I phII
Silnik: 1.4 16v
Lokalizacja: Imielin
Kontakt:

Re: [Megane II 1.4 03r] akumulator jaki?

Post autor: Much-Majster »

Ja w swojej " książeczce" którą mam odnośnie Megane ,tą co dają z samochodem mam napisane " 50-55Ah "
Więc taki w zupełności wystarczy.
Ja kupowałem może z miesiąc albo półtora temu nowy do swojej, również z Centry i dostałem wraz z Gwarancją normalną ,gwarancję Assistanse (czyli jeśli padnie mi akumulator dzwonie do servisu i do godziny niezależnie gdzie jestem na terenie całego kraju przywożą nowy podłączają i jedziem dalej).
Wcześniej miałem z Warty z roku 2004 (całkiem dobrze służył ale nawet takich mrozików jak mamy teraz już by nie przeżył).
Pozdrawiam ;)
Szerokości i Przyczepności

ODPOWIEDZ