iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II kombi 1.6 16V] palacy sie prawy stop

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
bongo34

[Megane II kombi 1.6 16V] palacy sie prawy stop

Post autor: bongo34 »

Witam.Mój problem pojawił się parę dni temu miałem problem z zapaleniem samochodu po dłuższej przerwie tak około 8-9 godz.Na początku myślałem ze to słaby akumulator(roczny,prąd dobry)kilkakrotne próby odpalania i startował .wszystkie gwiazdy zaczęły wskazywać na czujnik pedała hamulca .Ale problem ustał samochód pali na dotyk:) fajnie i to mnie dziwi bo nic nie dzieje się bez przyczyny.Do tej pory żeby zapalić auto musiałem wydusić hamulec,teraz tego nie ma.Pojawił się inny problem cały czas świeci prawy stop lewy oraz trzecie światło stop ,nie świecą.Znalazłem jeden czujnik przy pedale hamulca ,nawet jak go rozłączę samochód odpala i świeci prawy Stop.Moje pytanie czy jest jakiś stycznik,przekaźnik który za to odpowiada.Nie mam pomysłu przeglądnąłem już kilkanaście wątków i nic nie znalazłem.Zapomniałem dodać że wcześniej pojawiał sie komunikat ''awaria hamulców'' ,teraz nie ma żadnego alarmu czy komunikatu.

Dzisiaj po dłuższych oględzinach okazało się ze palą się wszystkie światła stop ,z tym że trzecie światło stop oraz lewe mają przepalone żarówki.Odłączyłem czujnik pedała hamulca nadal świecą wygląda na to że gdzieś jest zwarcie albo coś trzyma włączone światła
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 lipca 2013, 10:12 przez mariusz1500, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pamiętaj na przyszłość o nawiasach kwadratowych

ODPOWIEDZ