iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane I ph2 1.6 16V 2002r] Drganie kierownicy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spiker
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: czwartek, 19 stycznia 2012, 14:35
Renault: Megane3 i MB W203
Silnik: 1.4Tce i 320CDI

[Megane I ph2 1.6 16V 2002r] Drganie kierownicy

Post autor: Spiker »

Mam problem tego typu że drży mi kierownica, wszystko w zawieszeniu jest sztywne drążki i końcówki niedawno zmieniałem i robiłem to sam jako że pracuje w warsztacie wiec mam pewność ze wszystko jest ok. Zbieżność, wyważenie kół, ciśnienie, tarcze proste, łożyska, felgi proste no ogólnie wszystko jest gitara a jeśli jade po równej drodze prosto wszystko jest dobrze ale jesli zrobie ruch kierownicą w prawo albo w lewo nawet minimalny to czuje takie minimalnie pukanie na kierownicy. Nie wpływa to w żaden sposób na prowadzenie ale drażni szczególnie jeśli jade gdzieś po trasie z ambitną prędkością i wyprzedzam bo wtedy naprawdę to denerwuje. Luzu na maglownicy niema w żadną stronę bo tez sprawdzałem. Naprawde juz powoli głupieje..

RACHE

Re: [Megane I ph2 1.6 16V 2002r] Drganie kierownicy

Post autor: RACHE »

a może poduszki amortyzatorów ? też mi pukało i stukało, nie powiem że na 100% poduszki, bo wymieniałem w komplecie z końcówkami drążków kierowniczych. Ale po tym zabiegu przestało :D
Ostatnio zmieniony sobota, 18 sierpnia 2012, 15:49 przez RACHE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ