iparts></a>
<a href= francuskie

[megane 2005 1.6 benzyna] brak mocy na trasie

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
gumis2315

[megane 2005 1.6 benzyna] brak mocy na trasie

Post autor: gumis2315 »

Witam,
Mam problem, auto traci moc po dłuższej trasie. Przy wyprzedzaniu, albo przy większych obrotach ok 80 i więcej km zaczyna się jakby dławić, traci moc, cisne wtedy gaz, a auto zwalnia. W momecie wyłączenia silnika i ponownego uruchomieniu auta, samochód jedzie normalnie ok 10 km, albo szybciej w momencie wyprzedzania i sytuacja się powtarza. Samochód dziennie przejeżdza ok 20 km i nic sie nie dzieje-Taka sytuacja dzieje się tylko na trasie po 300, 400 km (zawsze jak wracam z wakacji). Mechanicy rozkładają ręce, prosze o porade.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 sierpnia 2012, 21:12 przez kudlaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pamiętaj następnym razem o nawiasach kwadratowych

beny1000

Re: [megane 2005 1.6 benzyna] brak mocy na trasie

Post autor: beny1000 »

Jeśli taka sytuacja jest tylko po przejechaniu 300km i więcej to może zatankowałeś złe paliwo lub akurat miałeś mało paliwa w baku a na dnie zawsze się zbierają jakieś syfy , przytykają ci pompkę i nie daje tyle paliwa ile trzeba miałem tak kiedyś tylko w innym aucie.

gumis2315

Re: [megane 2005 1.6 benzyna] brak mocy na trasie

Post autor: gumis2315 »

Dzieki za odpowiedź.ciekawy pomysł.Czy w takiej sytuacji wyczyścić bak w swoim zakresie?? Jakis preparat, albo do mechanika się udać?

beny1000

Re: [megane 2005 1.6 benzyna] brak mocy na trasie

Post autor: beny1000 »

Ja wyjeździłem paliwo prawie do zera i zawiozłem auto do mechanika on zajął się wyciąganiem reszty paliwa wszystkiego co tam pływało w baku i czyszczeniem pompki.

ODPOWIEDZ