iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 06r.] - wyciek oleju ze skrzyni

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
luuk

[Megane II 06r.] - wyciek oleju ze skrzyni

Post autor: luuk »

Witam Wszystkich:)

Dzisiaj odebrałem moją Megankę z serwisu - wymieniłem olej klocki, tarcze - poczas przeglądu okazało się, że mam drobny wyciek ze skrzyni biegów - ale zapmniałem zapytać czy sprawdzili poziom oleju (a, że to ASO to na pewno nie ;) ).
Stąd moje pytanie : jak sam mogę sprawdzić poziom oleju w skrzyni. Dodam tylko, że już wcześniej stwierdzono tą usterkę ale pracownik reault powiedział, że nie ma się tym za bardzo przejmować. - trochę to dziwne

Dziaj pytałem się również ile kosztuje taka naprawa - podobno"...powyżej 1000 zł bo trzeba zdjąć skrzynie ... a to dużo roboczo-godzin..."

Staram się dbać o ten samochód bo wiem że każda grubsza naprawa wiąże się ze spustoszeniem portfela ;)

ps. ze skrzynią nie ma żadnych problemów i wszystko działa prawidłowo
Ostatnio zmieniony sobota, 14 kwietnia 2012, 14:41 przez luuk, łącznie zmieniany 4 razy.

Łukasz - Krosno

Re: [Megane II 06r.] - wyciek oleju ze skrzyni

Post autor: Łukasz - Krosno »

Kiedyś (pewnie i dzisiaj również) wśród użytkowników Renault funkcjonowało takie stwierdzenie, że jak się leje olej z wybieraka to jest wszystko OK. Jak się nie leje, to źle, bo nie ma oleju w skrzyni :)

Szczerze? Nie przejmuj się tylko profilaktycznie kontroluj przy zmianie oleju w silniku poziom oleju w skrzyni...

ODPOWIEDZ