iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka spal

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
GraVeR

[Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka spal

Post autor: GraVeR »

Witam

Jade sobie jade i nagle zaczal tak trzasc ze glowa mala, juz sie balem ze zgasnie. Stety ani razu nie zgals, lecz trzasl i nie mial sily. Trzesie najbardziej na malych obrotach, a jak jade to mryga mi kontrolka spalania (czytalem ze jak mryga to zeby zmniejszyc obroty), lecz tutaj ma zwiazek z chodzeniem silnika

Czy to jakis szablonowy objaw?

Dziekuje za pomoc

GraVeR

Re: [Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka

Post autor: GraVeR »

dzieki, a jak je moge sprawdzic sam? jakos odlaczac czy co jezeli nie posiadam zadnej innej? (podpowiem ze umiem odczepic), nie swieci mi sie SERVICE to wtedy jest prawdopodobne ze to cewki? mam jeszcze 2 stare SAGEMA i powiem ze juz od dawna cos tam leciutko czasem szarpalo w aucie na wolnych.

Awatar użytkownika
jerzyf
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 17 grudnia 2009, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka

Post autor: jerzyf »

Jeśli masz stare cewki i są na bank sprawne to wymieniaj po kolei, aż trafisz na nie sprawną.
Jerzy

GraVeR

Re: [Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka

Post autor: GraVeR »

mam jedna w bagazniku, ale nie wiem czy jest sprawna, powinna byc, to moge podmieniac, ale kiedys ktos sprawdzal, odlaczajac tylko kabelki na chodzie i jak trafil na felerna to auto gaslo? moglo cos takiego byc? czy mi sie wydaje?

GraVeR

Re: [Megane II 1.6 16V 2003] szarpie, nie gaśnie, kontrolka

Post autor: GraVeR »

Ok to cewka, dzieki za pomoc Wam :)

Pierwsza lepsza wyciagnalem i trafilem, byla walnieta, wlozylem starego SAGEMA, i chodzi jak mmmm, no ale trzeba kupic nowe 2 beru juz na przyszlosc :)

ODPOWIEDZ